Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Проблема със стария ми компютър е че монитора изгася веднага след зареджането на ХП даже не излиза Welcome.Пробвах и с друг монитор и там не тръгва,но го включвам към плазмата с DVI към HDMI и си включва без проблем.Явно VGA буксата нещо и има ?

Редактирано от Bogomil Atanasov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай като стартираш компютъра да помпиш F8 докато ти излезе менюто със safe mod и подобни, там трябва да има един ред VGA Mod или нещо подобно избери него и трябва да те вкара под windows с ниска резолюция, ако стане после само си нагласи резолюцията за твоя монитор

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че не мога да вляза в сейф мод с усб клавиатура.В биос гледах ама няма специално такава usb keyboard.Всичко включих което беше с усб нещо си,обаче пак не влиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре намерих начин за сеиф мода обаче ми излиза само 

Safe mode 

Safe mode with networking 

Safe mode with command prompt

Last know good configuration 

само тея са vga mode никаде не излиза

Добре,влязах с тоя vga mod тръгна монитора,обаче като му сменя резолюцията изгася.И пише за видеокартата,че няма драйвъри все едно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих се изключих vga mode и пак започна да работи нормално,без да ми излиза,че няма драйвъри.Ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че не мога да вляза в сейф мод с усб клавиатура.В биос гледах ама няма специално такава usb keyboard.Всичко включих което беше с усб нещо си,обаче пак не влиза.

В BIOS търси usb legacy support - за да работи USB клавиатурата, трябва да е Enable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от fresh_bones
      Значи проблема е следния преинсталирах си компа със win 7  слагам драйвери ,програми , инсталирам си и актулизациите и след 2 седмици почва при стартиране да ми забива целия компютър . И при всяко забиване чакам около 10-15 мин. и след това се рестартира .               http://dox.bg/files/dw?a=d36225c8bd     http://dox.bg/files/dw?a=493bfe933c    http://dox.bg/files/dw?a=88c8f3390f
      Ето и малко снимки. 
    • от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.