Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Извинявам се ако мястото на тази тема не е тук. Та искам да си преинсталирам таблета. Таблета ми е mpman MID701

ако може някой да ми каже от къде трябва да си сваля софтуера и програмата за преинсталиране и малко обеснение ще съм много благодарен Публикувано изображение

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се ако мястото на тази тема не е тук. Та искам да си преинсталирам таблета. Таблета ми е mpman MID701

ако може някой да ми каже от къде трябва да си сваля софтуера и програмата за преинсталиране и малко обеснение ще съм много благодарен Публикувано изображение

Ресетвате го до фабрични настройки. Това е същото все едно сте преинсталирал фърмуера.

И спрете да викате!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетвате го до фабрични настройки. Това е същото все едно сте преинсталирал фърмуера.

И спрете да викате!!!

Да ама това е проблема че таблета забива още в зареждането..затова искам да му пусна едно преинсталиране ида видя дали ще се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама това е проблема че таблета забива още в зареждането..затова искам да му пусна едно преинсталиране ида видя дали ще се оправи.

Опитайте ресетването с комбинация от клавиши. И ме извинете, но какво можете да очаквате от китайски боклуци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте ресетването с комбинация от клавиши. И ме извинете, но какво можете да очаквате от китайски боклуцизна

Значи таблета ми е изключен , когато го включа стои само надписа и 2 часа зарежда и така и не се включва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[*]Please press and hold Power button to turn off your tablet.

[*]Press and hold Volume Up and Power buttons at the same time for about 10 seconds.

[*]Once see the menu, select wipe data / Factory reset. (Use Volume keys to scroll up/down. Use Power button to select)

[*]It will take about 2-3 minutes to reset.

[*]Then your tablet will boot in.

[*]Set up and use as normal.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле мене ме интересува как да си преинсталирам таблета!!!! и това не става !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблетите не се преинсталират в смисъла на преинсталация на компютър. При тях се флашва рома със съответния файл.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Reaven' таблета не компютър да си го преинсталираш когато си поискаш. Таблета трябва първо да го рутнеш и да си намериш нов ROM в XDA форума, но с рутване веднага губиш гаранцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле мене ме интересува как да си преинсталирам таблета!!!! и това не става !

Еми братле точно това е за "преинсталиране на таблет" ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.