Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не знам какво по точно заглавие да сложа. Та проблема ми е че преди месец играта си вървеше чудесно нямаше лаг нямаше никакви проблеми. Спрях да я играя за месец и не съм я пипал през това време. Днес реших да я поиграя малко и за моя изненада не ме пусна. Седи черен екран колкото си иска и не се пуска. Дори не се появяват картинките на мапа който се играе. Както и да е реших да пусна диспечара на задачи и играта крашна. След това опитах и втори път в друг сървър за всеки случай и пак същото. Реших да пусна поправка от Origin след това преинсталирах всички добавки махнах всички програми които ги нямах и пак същото накрая с преинсталация не мисля че ще стане. Благодаря за помощта

ПС: Извинявам се за знаците пиша това набързо и нямам време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PunkBuster update пробва ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PunkBuster update пробва ли ?

Преинсталирах го и него след това си направи update и пак същото. Имаше един колега тук във форума със същият проблем при battle field 3, но и там няма решение на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май по-добре да питаш в battlelog forum-ите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не даде някой решение тук ще гледам там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха намерих проблема къде е имах програмата MSI afterburner махнах я и играта тръгна Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.