Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

купих си чисто нов лаптоп с инсталиран оригинален windows 8.1, но не мога да си използвам вече инсталирания офис пакет. Иска ми активационен код, а нямам никъде оставени такива? Да разбирам ли, че не влиза в цената и че трябва да се купува. Аз ли съм толкова тъп или това е поредната майкрософстка идиотщина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

купих си чисто нов лаптоп с инсталиран оригинален windows 8.1, но не мога да си използвам вече инсталирания офис пакет. Иска ми активационен код, а нямам никъде оставени такива? Да разбирам ли, че не влиза в цената и че трябва да се купува. Аз ли съм толкова тъп или това е поредната майкрософстка идиотщина?

Да, трябва да си го купите за да го ползвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и на мене на нетбука бяха инсталирали MS Office ама 60 дневна trial версия, kasabcho виж и твоята дали не е такава. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз си мислех, че проблема е, че пак не съм разбрал нещо. Мерси много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо си купувате оригинални Уиндоуси, като после ще го напълните с нелегални програми..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо си купувате оригинални Уиндоуси, като после ще го напълните с нелегални програми..

Сигурно защото в магазина ще поискат допълнително заплащане за премахване на вече инсталираната ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.