Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Samsung Galaxy Duos GT-S7582

Деян Костов

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,вчера си закупих въпросния телефон и не мога да го накарам да се свърже с интернет.Телефончето е с 2 сим карти от настройките съм задал едната да се ползва за разговори,а другата за връзка с мрежата понеже ползвам интернет на Виваком иначе съм на Мтел.От виваком си ми пратиха смс с настройки,който активирах горе се появява H или H+ и две стрелки,че се изпращат и получават данни обаче не зарежда страници или каквото и да било.Ако някои може да помогне да пише

Става въпрос за ето този телефон http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/s7582-galaxy-s-duos-2-dual-p206975944/opisanie.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че СИМ картата на която имаш интернет трябва да е на първия слот за карта.отиваш на мобилни данни и ги включваш, и мисля че някъде в настройките имаше да се настрой точка за достъп в твоя случай това трябва да е вивател. Имаш подобен проблем с един таблет с 3G на вивател. стрелките светеха но нямаше интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Настройки -> Още -> Мобилни мрежи -> Имена на точк. за дост. -> Избираш Vivacom Internet да е активната точка за достъп. Ако е Vivacom Wap няма да има интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Настройки -> Още -> Мобилни мрежи -> Имена на точк. за дост. -> Избираш Vivacom Internet да е активната точка за достъп. Ако е Vivacom Wap няма да има интернет.

Има само Vivacom Wap и Vivacom MMS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има само Vivacom Wap и Vivacom MMS

Изпрати SMS с текст INET на номер 90009 и като ти пратят смс с настройки го запамети. После провери пак дали има Vivacom internet.

Ако пак не стане следвай инструкциите от тук, където пише мобилен интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпрати SMS с текст INET на номер 90009 и като ти пратят смс с настройки го запамети. После провери пак дали има Vivacom internet.

Стана работата,благодаря колега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам още един проблем постоянно получавам един смс мб на бърза скорост свършиха и ми казват,че за 5лв ще получа още 500мб с обаждане на 123 обаче картата е само за интернет и не мога да се обаждам никъде как да ги активирам тия 500мб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма как да се обадиш от картата. Единствения вариант е да отидеш до офис или да звъннеш от другата ти карта на 087123.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма как да се обадиш от картата. Единствения вариант е да отидеш до офис или да звъннеш от другата ти карта на 087123.

Другата ми карта е на мтел

От сайта на Виваком не става ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм проверявал дали става от сайта. Иначе няма значение че си на мтел, когато набереш 087123 става от всеки оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Бих искала, ако някой е имал следния проблем да помогне - телефонът при място без покритие  губи обхвата и после, като се появи място с покритие  - те;ефонът остава без мрежа  и на двете сим карти и трябва да направя  ръчен рестарт на телефона. Твърде неприятно, защото при пътуване обхвата често се губи и появя, а телефонът изгубилли веднъж обхвата си стои така, докато не го рестартиртам. Смениха ми СИМ картите с нови, пробвах карти и на трите мобилни оператора, но проблемът остава. Телефонът е  в гаранция и го връщах, първият път от сервиза са направили update на software, но проблемът с губенето на обхвата  и после невъзстановяването му остава.ВЕднага го върнах към сервиз, след което правили TEST,според който телефонът е технически изправен и не откриват проблем. Ползвах телефона и веднага като му изчезна обхвата, не се възстановява отново... 3 път го занесох на сервиз .. отнво ми го връщат, ч е е ок, а  на практика не е. Вече нямам сили и търпение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно доста модели имат този проблем - не е само този.

http://www.androidbg.com/forum/forum142-samsung-galaxy-s-duos.html

Този раздел е само за двусимови апарати на Самсунг.

Прегледайте дали не е писано по проблема и направо питайте там - вероятността някой да помогне е доста по-голяма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване