Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Извинявам се , че задавам поредният такъв въпрос, но наисти мисля, че ще ми помогнете с покупката. 
Да си призная нищo не разбирам от телефони и технологии  и си избирам първо по визия. Tук е момента да помоля за предложения и мнения. Четох многооо и ме заболя главата от разни системи и числа, а да не говорим за разни термини, които не съм чувала до този момент.  Вярвам, че за тези пари, ще се намери нещо свястно (: .
Визуално се спрях на: Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung galaxy grand нео ( за момента тези двата са ми наистина симпатични ), Huawei (не помня модела :( ), Nokia Lumia 630 (хм),  LG също  ми харесват. Приемам и предложения. Долу-горе ще се ползват основните неща, интернет, музика, снимки, да има слот за карта памет.  ( сегашният ми тел. е Nokia c5-03 голямо разочерование (подарък ).

Оу, да си призная още стои със лепенката на дисплея ( не искам да го драскам ахахах, предполагам, че ще има и други варианти да предпазя ( до колкото може) смартфона 

От мен визуално от вас трудната работа :)  Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Nokia Lumia 630 (хм)...

Той.

ПП. Тук за 269 лв, но не е изключено и по-евтино да се намери.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз бих предложил тези:

LG Optimus L70 (D325)

Motorola Moto G

ПС: Моторолата няма слот за карта памет, но това едва ли е голям проблем.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC Desire 500 - 349 лв

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност след избора на модел, другият въпрос щеше да е от къде е добре да го взема , т.т няма да попадна на някоя измама. Гледах телефони в han*y . Благодаря за предложението, ще обмисля и този модел :)

Благодаря ви, че се отзовахте толкова бързо, а някой да има мнение за alcatel one touch idol 2 ili grand-a ? 

Аз бих предложил тези:

LG Optimus L70 (D325)

Motorola Moto G

ПС: Моторолата няма слот за карта памет, но това едва ли е голям проблем.

И моторолата не изглежда лошо, но искам да има място за карта памет, не си сменям телефоните често, карам си с един доста дълго време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все пак да попитам авторката с какъв бюджет разполага, за да знам какво да препоръчвам.

Едит: сега видях бюджета в заглавието.

Допълвам за Моторолата, че вървеше с допълнителни 50ГБ място в гугъл и се добавяха към основния акаунт, който се ползва при стартиране на устройството.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все пак да попитам авторката с какъв бюджет разполага, за да знам какво да препоръчвам.

Едит: сега видях бюджета в заглавието.

Допълвам за Моторолата, че вървеше с допълнителни 50ГБ място в гугъл и се добавяха към основния акаунт, който се ползва при стартиране на устройството.

Благодаря за  отговора, 99,9 % съм си харесала Alcatel one touch idol 2 , само за магазина се замислих, но реших да е  един от  мобилните оператори ( на свободна цена ) . Това за свободното място в гугъл не ми говори нищо. Много съм скарана с новостите и всичките екстри, които се предлагат с телефоните, а и с техниката като цяло. :) Само се надявам да има нещо като международна гаранция, а най- добре да не ми се налага да я използвам :)

Стискайте палци !!! Ако някой иска да си каже мнението за телефона, моля :)   :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Idol 2 преди седмица - много съм доволен всичко е перфектно освен че е много голям и батерията не държи много , ако тези неща не те притесняват това е телефона (взех си го от оператор с договор излезе ми 230 или 240 лева)

едит: малко снимки да видиш качеството на камерата Публикувано изображение за мене е прилично за тези париhttp://postimg.org/gallery/19gu1bni8/

едит2: wi-fi е много добър с когото и да съм бил на едно място със всякакви скъпарски телфони никой не хваща и половината от мрежите които хваща idol-a Публикувано изображение Още няма ъпдейт до kit kat но се надявам да има Публикувано изображение въпреки че всеки ми казва да не го чакам с такъв телефон ...

Редактирано от Explo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си Idol 2 преди седмица - много съм доволен всичко е перфектно освен че е много голям и батерията не държи много , ако тези неща не те притесняват това е телефона (взех си го от оператор с договор излезе ми 230 или 240 лева)

едит: малко снимки да видиш качеството на камерата Публикувано изображение за мене е прилично за тези париhttp://postimg.org/gallery/19gu1bni8/

едит2: wi-fi е много добър с когото и да съм бил на едно място със всякакви скъпарски телфони никой не хваща и половината от мрежите които хваща idol-a Публикувано изображение Още няма ъпдейт до kit kat но се надявам да има Публикувано изображение въпреки че всеки ми казва да не го чакам с такъв телефон ...

хехех Да ми е честит и на мен :)  Вчера си го взех телефончето ( шоколадовия )  много ме радва като визия! Много съм на ВИЕ с технологиите и с всичките му екстри, но едно е вярно , батерията не държи! А почти не съм го ползвала, нито съм говорила, нито смс, нито интернет. Тази сутрин го изключих след 10часа зареждане, докато го отключа и вляза в настройки падна с 1, 2 % , от там за нула време, на всяко пипане си пада както си иска :( . Намалих яркоста на екрана, махнах вибрацията при допир на "меките клавиши ", даже му зададох някакъв режим за пестене на батерията . С други думи още нищо не съм правила с него и не съм разгадала и 1/4 от менюто. Съвети ????
 А и от къде да си купя skreen protektor и силиконов или твърд гръб за да го предпазя ! 

П.П Като чуят алкател всички си представят онези огромни неща от преди 10 години :) И аз се колебах , но за многоooooo кратко :) Телефона е супер елегантен и за мъже и за жени! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често ползваните функции за мене са отключване/заключване на екрана с двойна почукване в/у него и задържането на дясното физическо копче което е като 4 черти една в/у друго ти изкарва отворените приложения. Ако си деактивираш гугъл търсене като мене и средното физическо копче прави същата функция като дясното.  За да издържа батерията повече съм намалил яркостта на екрана на минимум всичко без wi-fi и авто завъртане е изключено. Деинсталирал съм всички игри и приложения които не ми трябват както и много деактивирани от вградените които не мога да деинсталирам. Сесията на екрана на 1 черта(15 сек. мисля беше)

Изтегли си уан тъч център софтуера от сайта има яка функция да си прехвърляш неща на телефона без да е включен към компютъра с пин код.

Ако се сетя нещо ще едитвам и ще добавям Публикувано изображение

едит: изтегли си MX Player и CM Browser Публикувано изображение тествах всички от тези категории и установих че това са най-добрите(да ти спестя време)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-често ползваните функции за мене са отключване/заключване на екрана с двойна почукване в/у него и задържането на дясното физическо копче което е като 4 черти една в/у друго ти изкарва отворените приложения. Ако си деактивираш гугъл търсене като мене и средното физическо копче прави същата функция като дясното.  За да издържа батерията повече съм намалил яркостта на екрана на минимум всичко без wi-fi и авто завъртане е изключено. Деинсталирал съм всички игри и приложения които не ми трябват както и много деактивирани от вградените които не мога да деинсталирам. Сесията на екрана на 1 черта(15 сек. мисля беше)

Изтегли си уан тъч център софтуера от сайта има яка функция да си прехвърляш неща на телефона без да е включен към компютъра с пин код.

Ако се сетя нещо ще едитвам и ще добавям Публикувано изображение

едит: изтегли си MX Player и CM Browser Публикувано изображение тествах всички от тези категории и установих че това са най-добрите(да ти спестя време)

Ще пада голямо ровичкане докато свикна и разбера кое и как да го направя по практично. Може ли да ми обясниш как да деинсталирам приложения или тези които не мога, да ги изключа за да не ми хабят батерията! А и как да ги спирам , т.т гледам нещо в интернет, гледам си снимките, или съм отворила настройките и давам най- левия "клавиш" , или средният които ме водят до начален екран, но не значи, че съм излязла от тях или спряла.Това което правя е да задържа десният "клавиш" и от там му давам изчисти всичко. Това помага ли или  ..... ?

Благодаря, за вниманието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вчера си намери калъф със силиконово легло за телефона и протектор за стъклото ( много съм доволна хухъхух )

Реших да деинсталирам разни работи от тел. обаче да речем тръгвам да трия някоя от игрите и отдолу  в нещо като описание ми пише, че с това приложение мога да  си отварям снимките , wi-fi абе някакви такива неща. Говорим за игра !!!  Или да речем  Drop Box ??? 
Това  ще се отрази ли на нормалната работа и отваряне на други приложения ????  
Мисля си, че не би трябвало, ама като не им разбирам на тия умни телефони :)     :brick wall:  :questions:  :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

махай няма страшно , ако случайно нещо прецакаш пак си го инсталирай - аз не махам само тия дето са на андроид. Оглозгах целия телефон оставих си само плеяри , браузер , фенерче , галерия , фейсбук , скайп , вайбър , клеан мастер и някво дето познава песните като ги слушам Публикувано изображение всичко останало затрих.

едит: и някои вградени разбира се елементарни - като време , калкулатор , гмейл и разни такива - също има едно "диск" яко е качва ти всичките снимки автоматично в гугал+ Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.