Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Булсатком зарибяват с ниски цени но качество на услугата е нула:

Клиент съм на Булсатком интернет Варна в центъра на Варна - миналата седмица се обадих на телефона за поддръжка че нямам интернет записаха сигнала и казаха:

до 24 часа ще дойдат техници - да ама не - минаха много дни и нощи а те не идват - нито се обаждат

- звъня на националния телефон за поддръжка всеки ден - обажда се все различна жена която не е в течение с решаването на проблема и казва - да записан сте за посещение, щом не са дошли днес ще дойдат утре,- и така няколко дни подред - на четвъртия ден се включих към друг интернет оператор - няма да казвам кой е - но ме включиха на следващия ден, и вече ползвах интернет, докато булгар-сакатком още не бяха реагирали ....

...

а иначе ако закъснееш и един час с плащането за месеца системата автоматично ти прекъсва интернета - без предупреждение, без напомняне, без нищоооооооооооооо !!!!!!!!!!!!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсатком зарибяват с ниски цени но качество на услугата е нула:

Клиент съм на Булсатком интернет Варна в центъра на Варна - миналата седмица се обадих на телефона за поддръжка че нямам интернет записаха сигнала и казаха:

до 24 часа ще дойдат техници - да ама не - минаха много дни и нощи а те не идват - нито се обаждат

- звъня на националния телефон за поддръжка всеки ден - обажда се все различна жена която не е в течение с решаването на проблема и казва - да записан сте за посещение, щом не са дошли днес ще дойдат утре,- и така няколко дни подред - на четвъртия ден се включих към друг интернет оператор - няма да казвам кой е - но ме включиха на следващия ден, и вече ползвах интернет, докато булгар-сакатком още не бяха реагирали ....

БУЛСАТКОМ - НЯМА ТАКЪВ ОПЕРАТОР, НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА !!!!!!!!

ИМА БУЛГАР САКАТКОМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а иначе ако закъснееш и един час с плащането за месеца системата автоматично ти прекъсва интернета - без предупреждение, без напомняне, без нищоооооооооооооо !!!!!!!!!!!!

Всички оператори са от един дол дренки.

Споки... не се изнервяй. Ако прочетеш форумите по темите, ще видиш, че такива теми има за всеки оператор.

Вярно е, че в днешно време няколко дни без интернет е страшно.

И да се караш с тях, ще ти цитират общи условия и точки от личният ти договор с тях, накрая ще ти направят отстъпка от цената примерно 2 лева. И ... успех.

Пък и като се има в предвид във варна какви катаклизми претърпявате, вероятно не смогват хората.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички оператори са от един дол дренки.

Споки... не се изнервяй. Ако прочетеш форумите по темите, ще видиш, че такива теми има за всеки оператор.

Вярно е, че в днешно време няколко дни без интернет е страшно.

И да се караш с тях, ще ти цитират общи условия и точки от личният ти договор с тях, накрая ще ти направят отстъпка от цената примерно 2 лева. И ... успех.

Пък и като се има в предвид във варна какви катаклизми претърпявате, вероятно не смогват хората.

Няма никаква връзка с катаклизмите - те бяха точно преди месец само в квартал Аспарухово.

Ако имат други проблеми защо обещават до 24 часа ще дойдем, а никаква реакция дни наред.

И съвсем не всички оператори са булгарски.

Защо да се карам с тях, просто ги смених.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хи, хи!

С нетърпение очаквах в моят град да започне предлагането на услугата Интернет на въпросната фирма. 

Т.е бих сменил моят доставчик ако предложи по - изгодна цена - не ,че съм недоволен от него.

Като гледам обаче услугата при нас ще тръгне явно през 2080г. а и като чета отзивите ............Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва, гледай си работата.

Отр началото на 2011 година съм клиент на "Булсатком" - всичко, каквото се сетиш. И докато за телевизията им има още какво да се желае по отношение на звук и качество на картината на HD-каналите, както и прекъсване на картината при буря, не съм имал никакви проблеми в трите случая, когато съм ги викал (единият път на 14 километра от града!). Идват за минути; подменяли са ми веднъж приемник за интернет и днес - HD-приемник за телевизия, всичко безплатно. Скоростта на интернета е 100 Mbit/s; прекъсвал е на три-четири пъти за цялото това време - и те работеха нещо отдолу (една от централните им шахти е точно под прозореца ми), за не повече от 10 минути.

Не им правя реклама, просто споделям мнение като доволен клиент.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва, гледай си работата.

Отр началото на 2011 година съм клиент на "Булсатком" - всичко, каквото се сетиш. И докато за телевизията им има още какво да се желае по отношение на звук и качество на картината на HD-каналите, както и прекъсване на картината при буря, не съм имал никакви проблеми в трите случая, когато съм ги викал (единият път на 14 километра от града!). Идват за минути; подменяли са ми веднъж приемник за интернет и днес - HD-приемник за телевизия, всичко безплатно. Скоростта на интернета е 100 Mbit/s; прекъсвал е на три-четири пъти за цялото това време - и те работеха нещо отдолу (една от централните им шахти е точно под прозореца ми), за не повече от 10 минути.

Не им правя реклама, просто споделям мнение като доволен клиент.

Казваш че идват за минути ;) те и Спешна помощ не идват за минути !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам, че съм ги викал, като посетих офиса им в на около може би километър и половина от блока, в който живея. Без да се отклонявам, докато се прибера, ме чакаха. Вторият път беше същото - докато отида до село, където е втората ми чиния, те вече ме чакаха на входа на селото. Това са фактите. Днес беше същото - "Донесете приемника и ще Ви го сменим веднага". Работата приключи за пет минути, колкото да попълним протокол за смяна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно защото не знаят къде живеят бабата и дядото и трябваше аз да ги водя.

Очевидно защото офисът им все още си е там, дето си беше, блокът ми - също. И разстоянието май си е все същото.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това, навитото, е оптичен кабел.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам Интернет на Булсатком в Зона Б-5, София. Интернетът е трагично бавен и нестабилен. Плащам за пакет от 15лв, което са 50 Mbps (не гарантирани). Скоростта на download варира от 3-8 Mbps, а уплоад 1-5 Mbps. Това е реалността за сега. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.10.2015 г.,, Viva Verdi написа:

Използвам Интернет на Булсатком в Зона Б-5, София. Интернетът е трагично бавен и нестабилен. Плащам за пакет от 15лв, което са 50 Mbps (не гарантирани). Скоростта на download варира от 3-8 Mbps, а уплоад 1-5 Mbps. Това е реалността за сега. 

Аз пък получавам толкова, за колкото си плащам. :)

4885310863.png

А като бях на 100 mbps пак получавах толкова...

4208034023.png

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам тука, че не видях тема за сравнение на оптиката на Булсат и Виваком.. В Хасково Виваком още няма оптика и понеже в момента съм на ISDN линия с 20Мб даунлоад, мисля да пробвам Булсат-а, поне пише, че имат. Та да питам добре ли са или да карам на местните ЛАН доставчици..?

Редактирано от NOVEL EOOD Haskovo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, NOVEL EOOD Haskovo написа:

Да питам тука, че не видях тема за сравнение на оптиката на Булсат и Виваком.. В Хасково Виваком още няма оптика и понеже в момента съм на ISDN линия с 20Мб даунлоад, мисля да пробвам Булсат-а, поне пише, че имат. Та да питам добре ли са или да карам на местните ЛАН доставчици..?

Не е ясно каква е оптиката им на Виваком, но вместо 20Мб/сек. даунлоад при мене има 6 Мб/сек., а преди си беше наред. От централата операторът не знае кога ще си оправят пак трасето. Та и те не са много читава фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.