Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не знам дали тук е правилното място да ви споделя проблема (за коета се извинявам предварително).Проблема ми е следния-Включвам компютъра си,не се чуват никакви странни звуци,но диода на мониторът ми не свети постоянно,а само премигва.Погледнах видео картата,вентилатора и се въртеше на захранването също.Някакви идеи какъв точно е проблемът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в монитора а не в компютъра. Вържете го към телевизора и вижте ще изкара ли сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,не знам дали тук е правилното място да ви споделя проблема (за коета се извинявам предварително).Проблема ми е следния-Включвам компютъра си,не се чуват никакви странни звуци,но диода на мониторът ми не свети постоянно,а само премигва.Погледнах видео картата,вентилатора и се въртеше на захранването също.Някакви идеи какъв точно е проблемът.

Според мен проблемът е в монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в монитора а не в компютъра. Вържете го към телевизора и вижте ще изкара ли сигнал.

Телевизорът ни има VGA  букса но не знам как се свързва някакви допълнителни кабелни ще трябват ли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е от старите няма да стане. Най-добре вижте някой съсед с монитор/телевизор на които има възможност да го вържете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е от старите няма да стане. Най-добре вижте някой съсед с монитор/телевизор на които има възможност да го вържете.

Ясно.Ами има ли някакъв шанс да си прекама хард диска нна лап топа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно.Ами има ли някакъв шанс да си прекама хард диска нна лап топа.

Да си повредиш хард диска на лаптопа? Това ли искаше да кажеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вградено видео нямаш ли?Пробвай там,също така провери си кабелите дали не се е извадил някой.На мен ми се получаваше така когато основната (много пиновата) букса не правеше добър контакт или не знам какво,но се включваха само вентилаторите.И не можеше да се изгаси от копчето а само от захранването.Като я натисна малко си тръгваше и монитор и всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.