Премини към съдържанието
PopoFF

Инсталира не на Win7 през USB

Препоръчан отговор

Здравейтеимам един малак проблем.искам да пренсталрам Win7 със USB  имам проблеми с Bios-aне мога да Настроя BOOT Override настройвам я на UEFI не става също съм пробвал на RAID и и пак същото показва ми флашката цъкам на нея зарежда виндовса зстига до първата стъпка за избира не на език и зацепва и до там :mad: пробвал съм всичките usb входо ве пак не се получава а дъно то ми е

GIGABYTE GA-F2A88XНякакви Идеи ? :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BIOS-ът ти е настроен за UEFI - виж какви настройки ти предлага и задай legacy boot mode или нещо различно от UEFI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

имам един малак проблем.искам да пренсталрам Win7 със USB  имам проблеми с Bios-a

не мога да Настроя BOOT Override настройвам я на UEFI не става също съм пробвал на RAID и и пак същото показва ми флашката цъкам на нея зарежда виндовса з

стига до първата стъпка за избира не на език и зацепва и до там Публикувано изображение пробвал съм всичките usb входо ве пак не се получава а дъно то ми е

GIGABYTE GA-F2A88X

Някакви Идеи ? Публикувано изображение

Проблема не е в биоса. Щом тръгва инсталацията проблема може да е и от самият релийз на Windows-а.Може и да е от самата флашка.Пробвай с друга версия на Windows.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://download.gigabyte.eu/FileList/Manual/mb_manual_ga-f2a88x-d3h_e.pdf стр.44 първата картинка.UEFI and LegacyНо проблемът ти е в направения инсталатор. Или има грешка при съсздаването на bootable flash или ползваш калпав Windows iso или проблемът е във файловата система на флашката. Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробва да създаде буут флашчето с Rufus. Не е сложно - има само 2 стъпки.

Да посочи къде се намира изо файла и натисне старт. Въпрпосния инструмент е пробван за изграждане на буут стикове за уефи и си върши работата както трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в биоса. Щом тръгва инсталацията проблема може да е и от самият релийз на Windows-а.Може и да е от самата флашка.Пробвай с друга версия на Windows.

http://download.gigabyte.eu/FileList/Manual/mb_manual_ga-f2a88x-d3h_e.pdf стр.44 първата картинка.UEFI and LegacyНо проблемът ти е в направения инсталатор. Или има грешка при съсздаването на bootable flash или ползваш калпав Windows iso или проблемът е във файловата система на флашката.

Да пробва да създаде буут флашчето с Rufus. Не е сложно - има само 2 стъпки.

Да посочи къде се намира изо файла и натисне старт. Въпрпосния инструмент е пробван за изграждане на буут стикове за уефи и си върши работата както трябва

Илиян Георгиев-текущия Win-Windows 7 Enterprise,работата там е че не съм го инсталирал аз а от където го купих самия комп просто ми сложиха пробна версия на тоя Win7 а за мен лично е малко калпава тази версия на Win7.и сега искам да го пренстална на Ultimate !belivakov-имам го цялото ръководство прегледал съм го над 100 пъти и съм правил всичко което ми беше показано но без никаф успех :( При създаването на bootable ползвам програмата Windows 7 USB DVD Dowanload toolпо принцип тази програма ползвам и нямал съм проблеми с нея много пъти съм инсталирал с USB flashkia от тази програма и всичко си беше OK като си имаме на предвид че съм ползвал една и съща Флашка ! Пробвах с друга пак същия проблем свалих 3 версии на Ultimate и пак същото ! а днес Пробвах със CD-ROM Като записах Win-a на диск и пак същото:shock11:а самия диск го пробвах на лаптопа всичко си е OK не мога да разбера каде е проблема :mad: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен това окончателно е проблем с iso файла. Щом и от DVD и от USB не тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.