Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам, ако може да ми препоръчате магазин във Варна, от който да си закупя частите.Налага се да е от физически магазин защото част от конфигурацияра ще бъде на изплащане.Насочил съм се към ardes.bg защотот имат магазин във Варна.Ще съм ви благодарен на някакви отзиви за тях.Конфигурацията ще бъде долу горе тази:ASROCK H81M-VG4 /1150 I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 4GB DDR3 1600 A-DATA 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB PALIT GTX750 STORMX 2G D5 CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052 SHENHA ATX TOWER SH-999 Обща стойност - 854.79 лв. с ДДСно може би с по-добро дъно и друга кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Изгодни фирми извън София не съм чувал. Всъщност за Варна се сещам само за едни големи мошеници.   :D  Адрес като цени са едни от най-неизгодните фирми. Предполагам дори ЖАР са с по-нормални.

Между другото на изплащане дават навсякъде та това не е ограничение. По-малкото зло обаче е да вземеш кредит от банка вместо да минаваш през търговеца.

Колкото до конфигурацията видеото е доста зле ако ще е за игри. Нека е поне TI модела. За кутията и сам си знаеш. Частите са хладни но поне едно вентилаторче отзад ще и трябва.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но може би с по-добро дъно и друга кутия.

Тогава и бюджета трябва да се промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне по-скоро търговеца което ще доведе до по-ниски цени или иначе казано едно 100 лв. разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, да предпочитам дъното да е asus и кутията на е примерно n200, но все пак няма да е много голяма разликата в крайната цена, по скорп проблема е, че не знам как точно да го измисля за покупката да е точно от Варна и продавача да е коректен и цените да са нормални...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само процесора ти е с 70 лв. надценка та си прави сметка. 4440 последно се намираше по 300 лв. а новия 4460 е 330 лв. та 370 лв. за първия е смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне по-скоро търговеца което ще доведе до по-ниски цени или иначе казано едно 100 лв. разлика.

Количка от всеизвестен магазин...

Обща стойност - 890.11 лв. с ДДС

Както се вижда,сложил съм по-скъпа кутия,частите са си съвсем същите.разликата с моята конфигурация идва 35 лв,което не е чак толкова много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажа само, че напоследък жара имат някои неща по-евтини даже от Никем. Тъй че от финансова гледна точка жар няма да са лош избор.Моя съвет: обиколи магазините и виж къде ще ти предложат най-изгодна цена. Така трябва да стане най-лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Плесио за тия пари се взима по-добрия 4460 и е с безплатна доставка.

http://www.plesio.bg/protsesori-c-69977713/intel-cpu-core-i5-4460-1150-3-2ghz-6mb-p-307918.html

Под цената са лизинговите условия. 

750TI е на нормална цена също та може да се купи също от там - http://www.plesio.bg/grafichni-karti-c-69977735/palit-vga-pci-nvidia-gt-750ti-2g-oc-storm-x-p-300510.html

Както и харда - http://www.plesio.bg/tvardi-diskove-c-69977741/toshiba-dt01aca050-500gb-hdd-3-5-32mb-cache-7200rpm-sata-6gb-s-p-292480.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажа само, че напоследък жара имат някои неща по-евтини даже от Никем. Тъй че от финансова гледна точка жар няма да са лош избор.Моя съвет: обиколи магазините и виж къде ще ти предложат най-изгодна цена. Така трябва да стане най-лесно.

Явно това е най-добрия вариант, ще падне обикаляне :) но, ако мога да си спестя едни 100150 лв. си заслижава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажа само, че напоследък жара имат някои неща по-евтини даже от Никем. Тъй че от финансова гледна точка жар няма да са лош избор.

И от финансова и от каквато се сетиш друга точка са лош избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И от финансова и от каквато се сетиш друга точка са лош избор.

Извинете, че споделих наблюденията си за странно ниски цени в жар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H81M-VG4 /1150I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA11504GB DDR3 1600 A-DATA500GB SEAGATE 7200/6GB/16MBPALIT GTX750 STORMX 2G D5CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052SHENHA ATX TOWER SH-999Обща стойност - 854.79 лв. с ДДС

Нещо се бъркаш с цената. Това което си написал е цена без кутия и захранване (демек му сложи още към 100 лв. отгоре). Всъщност посоченото захранване не се предлага от ardes.bg.

Ето го конфигуратора смятай си го пак - http://ardes.bg/configurator Ако ги гледаш частите другаде и после смяташ да ги купиш от там си правиш грешни сметки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Naruto, прав си за цените, просто копнах конфигурацията от друга тема защото ми допадна, аз затова и търся някаква алтернатива...пазаруването от там ще дойде както ти казваш с едни 100тина лева отгоре.В крайна сметка, ако не намеря по евтин вариант ще е това, все пак като не мога да извадя цялата сума в кеш проблема си е мой...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителският кредит излиза по-евтино отколкото на лизинг (в общия случай, може да има някой лизинг на промоция, но пък това обикновено е за сметка на по-голяма надценка). Аз конфигурацията в конфигуратора на Ардес я сметнах към 1100 почти. Това я прави между 200 и 250лв по-скъпа от никемската. Та дори с плащането на доставка пак ще сте по на оферта. Всъщност не само никем предлагат по-евтини компоненти, може да се огледата, има и други стабилни компании.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.