Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми помогне с този проблем? Не знам какво го причинява и как да го оправя..

главно се усеща при League of Legends.

пускам си кашона и всичко е нормално, всяка стойност е 1.. след това правя нещо или изигравам игра и това нещо пощурява от LOL support  не могат да ми помогнат какво ли не направих по техни съвети не помогна HELP :D

post-351513-0-67747300-1405716633_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прилича ми на някакъв проблем със свързването към някакъв сървър или интернет. Да се изкажат професионалистите какво по-точно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с този проблем? Не знам какво го причинява и как да го оправя..

главно се усеща при League of Legends.

пускам си кашона и всичко е нормално, всяка стойност е 1.. след това правя нещо или изигравам игра и това нещо пощурява от LOL support  не могат да ми помогнат какво ли не направих по техни съвети не помогна HELP Публикувано изображение

не разбирам какъв ви е проблема, време за отговор от 20 милисекунди е много добро

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

не разбирам какъв ви е проблема, време за отговор от 20 милисекунди е много добро

ами привидно да , но има моменти , в които пинга става постоянно  висок.. това е нещо като предшественик

но дори и така LOLa ми създава проблеми

даже индикатора за пинг в лол не отчита покачвания .. но се усеща

Редактирано от Ivan Todorov_318037 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пингът с тези си стойности въобще не може да е проблемът за лошата работа на LoL. Търси друг проблем в машината. Колко висок става

, но в има моменти

тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пингът с тези си стойности въобще не може да е проблемът за лошата работа на LoL. Търси друг проблем в машината. Колко висок става

тогава?

звънях на виваком и ми казаха, че проблемът бил LAN картата. 

ясно докато си взема нов кашон ще рестартирам този през за всяка игра :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвай много на думите на доставчика!!! Аз наскоро имах проблем с един суич на доставчик - 100 пъти ме караха да си сменя LAN картИТЕ в машината. Оказа опукан канал на суича им.Я пусни едно трасе до тоя IP:tracert 87.126.158.178

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвай много на думите на доставчика!!! Аз наскоро имах проблем с един суич на доставчик - 100 пъти ме караха да си сменя LAN картИТЕ в машината. Оказа опукан канал на суича им.Я пусни едно трасе до тоя IP:tracert 87.126.158.178

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10525924_10201038104994171_198902392482098224_n.jpg

и това е при условие, че не съм играл и има леки отклонения на пинга към гоогл

мисля си ,че проблема ми идва от windowsa преди време ми се наложи да си сложа sp3 на xp заради един пач на лол и от тогава го забелязах това, но не съм много наясно с нещата от съпорта в лол какво ли не ми казаха включително, че не ми е синхронизиран часовника :Д

ако трябва да опиша проблема в играта:

първата игра е нормална до най много втората..

след това героите започват да ходят като спънати да се връщат напред назад и не само те де като цяло

и другото са магиите свършва им CD-то , но колкото по голям е като време за презареждане толкова повече време не ми дава да я ползвам след като визуално е приключил..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10525924_10201038104994171_198902392482098224_n.jpg

и това е при условие, че не съм играл и има леки отклонения на пинга към гоогл

мисля си ,че проблема ми идва от windowsa преди време ми се наложи да си сложа sp3 на xp заради един пач на лол и от тогава го забелязах това, но не съм много наясно с нещата от съпорта в лол какво ли не ми казаха включително, че не ми е синхронизиран часовника :Д

ако трябва да опиша проблема в играта:

първата игра е нормална до най много втората..

след това героите започват да ходят като спънати да се връщат напред назад и не само те де като цяло

и другото са магиите свършва им CD-то , но колкото по голям е като време за презареждане толкова повече време не ми дава да я ползвам след като визуално е приключил..

Проблема ви не е в мрежата, може да е в драйвери, зараза, както и много други неща

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ви не е в мрежата, може да е в драйвери, зараза, както и много други неща

драйверите на lana и видеокартата са последните

за зараза аваст нищо не засича

пробвал съм и

Malicious Software Removal Tool

на microsoft  не открива нищо

освен да правя преинсталиране с нещо различно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

драйверите на lana и видеокартата са последните

за зараза аваст нищо не засича

пробвал съм и

Malicious Software Removal Tool

на microsoft  не открива нищо

освен да правя преинсталиране с нещо различно

Погледнете дали няма нещо в events на операционната система

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете дали няма нещо в events на операционната система

TCP/IP has reached the security limit imposed on the number of concurrent TCP connect attempts.

за това намерих нещо което увеличава портовете май от 10 до максимума 50 както и да е не помогна

Your computer was not able to renew its address from the network (from the DHCP Server) for the Network Card with network address 001D7DD0D12D.  The following error occurred:The semaphore timeout period has expired. . Your computer will continue to try and obtain an address on its own from the network address (DHCP) server.

това не го разбирам  :Д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TCP/IP has reached the security limit imposed on the number of concurrent TCP connect attempts.

за това намерих нещо което увеличава портовете май от 10 до максимума 50 както и да е не помогна

Your computer was not able to renew its address from the network (from the DHCP Server) for the Network Card with network address 001D7DD0D12D.  The following error occurred:The semaphore timeout period has expired. . Your computer will continue to try and obtain an address on its own from the network address (DHCP) server.

това не го разбирам  :Д 

Първото са връзки към вас, да имате шернати папки, защо не си пуснете защитната стена?

Второто е проблем с DHCP сървъра на доставчика. Ако ползвате модем или маршрутизатор то проблема е в него

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото са връзки към вас, да имате шернати папки, защо не си пуснете защитната стена?

Второто е проблем с DHCP сървъра на доставчика. Ако ползвате модем или маршрутизатор то проблема е в него

благодаря за вниманието, няма да ви мъча повече

приятен ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това показва, че tcpip. sys драйвърът е достигнал максимумът от позволените 10 полуотворени връзки. Event ID трябва да е 4226, да? Пробвай като играеш да си спреш торент клиента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това показва, че tcpip. sys драйвърът е достигнал максимумът от позволените 10 полуотворени връзки. Event ID трябва да е 4226, да? Пробвай като играеш да си спреш торент клиента.

Това ограничение е за входящи връзки, не изходящи!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не съм толкова тъп.. опитал съм да спра всичко възможно.. даже ако тегля нещо да речем от дата.бг и точно съм си рестартирал кашона в играта нямам никакъв проблем , през това време пинга към гоогл става около 30 и все пак в  първа игра след рестарт всичко е ок

Редактирано от Ivan Todorov_318037 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 мс са добре, но не и минус 23!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неработещият линк (но е за XP/2003) - от тук

http://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/7848/

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неработещият линк (но е за XP/2003) - от тук

http://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/7848/

аз съм на XP 32bits

направих 2 неща не знам кое помогна

http://amd-dual-core-optimizer.en.softonic.com/  - това го намерих някак си

а тези команди не ги разбирам много, просто ги наджитках за да пробвам всичко, което видя :Д arp -d  не работи май :Дipconfig /flushdnsarp -dgpupdate /forcenetsh int ip reset nullnetsh winsock reset

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.