Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

дайте някоя ефективна програма за оптимизиране на win 7 ? Aко може кажете добрите и лошите страни

на препоръчаната програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива програми много често по скоро вредят отколкото да помагат с нещо.Най-добре си сложете някоя по ненатоварваща версия като home premium например.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За почистване или за туикване? Кое се има предвид под оптимизиране? Почистващите са опасните, особено чистещите регистрите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк. Прочети нещата доста подробно преди да правиш каквото и да било. Ако машината обаче е по-слаба каквото и да я правиш не може да очакваш чудеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк. Прочети нещата доста подробно преди да правиш каквото и да било. Ако машината обаче е по-слаба каквото и да я правиш не може да очакваш чудеса.

Виж си адреса!

Публикувано изображение

дайте някоя ефективна програма за оптимизиране на win 7 ? Aко може кажете добрите и лошите страни

на препоръчаната програма

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/optimize-windows-better-performance#optimize-windows-better-performance=windows-7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не излиза този проблем. Коригирах линка, ако пак се появява такова нещо ще го сменя или ще дам информация по друг начин,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен линкът се отваря нормално - и е IE, и в chrome, и във Firefox Nightly. @chochomen - false positive.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато калдата си поднови сертификата  и тоя прозорец няма да се показва повече .

reviews.kaldata.com използва невалиден сертификат. Сертификатът е валиден само за следните имена: www.kaldata.com, kaldata.com

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам TuneUp, помага и не вреди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно TuneUp ако не знаеш как работи и какво прави такава уникална мазаница прави, че просто нямам думи. Това е първата програма, която деинсталирам ако я видя инсталирана на компютър.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам в продалжение на години Advanced SystemCare  и ESET Antivirus но мисля че е време да променя нещата спрял съм се на Panda Antivirus и CCleaner  но трябва да имам подръка и нещо от сорта на Advanced SystemCare . Съветите с по лекия win 7 и със оптимизацията  ги знам и сам ги направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажи каква ти е идеята щото  ми се струва ,че си тръгнал да  нагаждаш нещо ново към нещо много старо . Оптимизацията при Windows  е нов процесор,рам и SSD. Другото са пълни глупости.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш си представа колко вреден е тоя боклук... и на колко места по регистрите пипа дето не му е работа... след деинсталацията му остават сумати ла**а по регистрите...

тая програма директно като инсталирам win на я забранявам от group policy - така win-a после е почти идиотоустойчив....

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам в продалжение на години Advanced SystemCare  и ESET Antivirus но мисля че е време да променя нещата спрял съм се на Panda Antivirus и CCleaner  но трябва да имам подръка и нещо от сорта на Advanced SystemCare . Съветите с по лекия win 7 и със оптимизацията  ги знам и сам ги направил.

Използвайте само...  https://www.piriform.com/ccleaner

Не Ви трябват програми  „от сорта на“.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш си представа колко вреден е тоя боклук... и на колко места по регистрите пипа дето не му е работа... след деинсталацията му остават сумати ла**а по регистрите...

тая програма директно като инсталирам win на я забранявам от group policy - така win-a после е почти идиотоустойчив....

Виждам негативни мнения за TuneUp , и коя препоръчвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Братчеди",с TuneUp сме изкарвали по три години. Това значи ли че без нея ще се изкара повече(без преинсталация на Windows)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Братчеди",с TuneUp сме изкарвали по три години. Това значи ли че без нея ще се изкара повече(без преинсталация на Windows)

Дали ще преинсталираш всеки ден или никога зависи как се грижиш за ОС и най-вече от ЗКУ.Не дали си оптимизирал с цел да можеш да си цъкаш някакви си игри за които явно му е слаба машината.

Към автора:AlkatrazBG ти е казал коя е най хубавата оптимизация.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от juveplu
      Ще разделя въпроса в  2 части
      1. Здравейте ,опитвам да инсталирам Windows 7  на SSD Samsung 960 Evo M.2 . но  като стигна до мястото да избера диск - там е празно .  Win 7  изписва че няма дискове за избор . Не го вижда .
      След това открих че има драйвер от  Samsung  за тези дискове и след като се инсталира  Win 7  вече го вижда . Но аз не искам само да го види като допълнителен диск . Аз искам да е единствен за да инсталирам  Windows  на него .
      Имаm един друг  SSD Samsung 850 Evo 2  инча външен ( не за дъно  M.2 )  и проблема го реших с интегриране на ъпдейт    Windows6.1-KB2990941    във инсталационното  ISO  и там всичко е на ред . 
      Но не откривам в кой ъпдейт е поместен този драйвер на  Samsung  за  SSD Samsung 960 Evo M.2 . Драйвера е  -  Samsung_NVM_Express_Driver_2.3  и го изтеглих , но когато се опитах да го интегрирам с   NTLite   програмата не го добавя защото не е  стандартен ъпдейт за  Windows .  Така драйвера не може да се добави . Той трябва да е в някой ъпдейт за  Windows  който да изтегля . Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен .

2. Прочетох съвет във форум че трябва да разреша ъпдейтите и проблема ще бъде решен , а след това ще трябва да взема   файла   instalwim   и да го заменя в инсталационното  ISO . 
      Моя  Windows  е оригинален с продуктов ключ и ако взема    Instalwim  от друг по нов  Windos  в който проблема е решен няма ли да се обърка регистрирането във  Microsoft ?
      А и как се взима    instalwim   от вече инсталиран  Widows ?   няма вече такъв след инстаалацията .
      Може би решението е с добавяне на ъпдейти според първата част на въпроса ?
    • от fresh_bones
      Значи проблема е следния преинсталирах си компа със win 7  слагам драйвери ,програми , инсталирам си и актулизациите и след 2 седмици почва при стартиране да ми забива целия компютър . И при всяко забиване чакам около 10-15 мин. и след това се рестартира .               http://dox.bg/files/dw?a=d36225c8bd     http://dox.bg/files/dw?a=493bfe933c    http://dox.bg/files/dw?a=88c8f3390f
      Ето и малко снимки. 
    • от Lubo00
      Здравейте, рових се в биос-а и натиснах f9 и след това f10 и излезнах от биос-а ми излезна това http://prikachi.com/images/782/9254782x.jpg и вече всеки път като го включа ми илиза преди да ми излезе се показва логото на марката на лаптопа и след това се показва това и не мога да то оправя някой ако може да ми помогнете много ще съм му благодарен! 
    • от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от Eclipse2G
      Здравейте, вчера ми зависна explore.exe ей така без видима причина. Вируси няма, драйверите са up to date. Прилагам log:

ПС: Верно, че не съм рестарирал системата от няколко дена, но едва ли това е причината.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.