Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Може ли да ми препоръчате конфигурация за игри около 1000 лв без монитор. Мониторът ми е Acer G195hqv 1366x768, 18,5". Играя основно РПГ-та и стратегии ( Civilization 5, Skyrim, Diablo 3, Crusader Kings 2, сега като излезе и новата Dragon Age). Сегашната ми конфигурация  е:

HP Compaq dc7800pc9/ Intel vPro e 6750/ iQ 35/ HDD 160GB RAM/ RAM 2 GB DDR2/ NVIDIA GEFORCE GT 430

Не разбирам от оувърклок, така че това може да не се взема под внимание при избор на процецор. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията. Засега мисля да се спра на варианта на Нико, тъй като е с повече рам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не запазиш старият си хард,ако е САТА,и временно да караш с него.За сметка на това,ще си вземеш по-мощна видеокарта или процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да си го сглобиш сам има и по-изгодни варианти. Например по-добрия I5-4460 за 2 лв. по-малко и с безплатна доставка от Плесио.

Както и харда на Тошиба с 6 лв. по-малко. Конкретно 500GB вариант е по-добър от вариантите на конкуренцията.

За кутията Нико_ е дал добър съвет. От Емаг освен нея може да вземеш и това дъно. Същото аудио и гаранция но спестяваш 3 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам нов хард, тъй като само 160 гб напоследък нещо не ми достигат. Ще умувам още 2-3 дена, пък ще видим.

А ако всички компоненти са от един сайт, сглобен ли го пращат или сам трябва да го сглобяваш?

Редактирано от kaptu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никем и Скай предлагат безплатно сглобяване ако искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях в емаг Evga NVIDIA GTX 750 за 270 лв. Каква е разликата с Palit GTX 750 от линка на Нико и коя е по-добрата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече много пъти е говорено по въпроса, избраното дъно и памет не са съвместими, и само ядове се берат. По-добрия вариант е с GA970DS3P за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях в емаг Evga NVIDIA GTX 750 за 270 лв. Каква е разликата с Palit GTX 750 от линка на Нико и коя е по-добрата?

Дадената от Нико е най-добрата 750TI (750 не видях да е дадена някъде) и най-изгодната.

EVGA; 1020MHz Base Clock / 1085MHz Boost Clock

Palit; Base Clock : 1202MHz / Boost Clock : 1281MHz охлаждането и също е по-добро.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gigabyte H81M-S1

8GB DDR3 1600 GEIL BULK

PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G

CORSAIR VS450 450W ATX EU Version

Thermaltake VO100K1W2N Commander GS-III Black USB3

Intel_i5-4590

Toshiba 500gb

1076.20 лв

Благодаря за съветите, взех впредвид мненията ви и в крайна сметка сглобих това. Някакви забележки или препоръки?

Редактирано от kaptu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.