Премини към съдържанието
rid3r

Препоръчайте ми игра за следните параметри

Препоръчан отговор

заглавието си казва къкво търся ето параметрите на лапоп съм

AMD ATHLON 2 P340 Dual Core Processor 2.20gh

4GB RAM

ATI MOBILITY RADEON HD4250 (1.90gb)384mb shared memmory  със споденелна памет

няма значение жанра стига да не е лига или нещо от сорта на дота :)

Редактирано от rid3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква игра не мога да препоръчам, освен да ви дам ето този линк:

За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA San Andreas,NFS...

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Quake III върви прекрасно на стари машинки.

много стари игри човек аз игри от 2010 ги подкарвам без проблем видеото е с споделена и има 1.9 gb 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Любослав Георгиев
      Здравейте ! Преди всичко искам да се извиня ако има подобна тема.
      Имам сравнително "добър" лаптоп, Aser Aspire f15 с видео карта Nvidia Geforce 940MX с 4 гб VRAM , Процесор Intel Core i5-7200U и РАМ 12 гб , но имам проблем с някои игри.Давам пример с играта Fortnite , която не изисква много големи системни характеристики , но при максимални настройки на графиката, енвайърмънт-а се показва размазан.Става на въпрос за по далечните обекти, също така и за по близките обекти се показват недостатъчно добре.Това се получи и с друга игра - Paragon.Детайлите се показват пикселизирани, въпреки че съм на максимални настройки. Проверих дали случайно не съм забравил да направя ъпдейт на видео картата, такъв нямаше, тоест имам актуални драйвъри.Не съм сигурен дали това може да си породи от факта, че ловя интернет през рутер, а той е на моменти е бавен.Или пък имам хардуерен проблем с лаптопа.
      С игри от рода на CS:GO или League of Legends всичко е наред, също така подкарах GTA V и с нея проблем нямаше.
      Ще съм благодарен ако някой ме доближи до решението на проблема, защото лаптопа е гаранционен , а тези от Тъпополис бавят поръчката минимум 2 месеца и накрая излиза, че нищо не пипат по него.Носил съм го за дребни проблеми. Та да конкретния проблем , нужна ми е насока дали проблема е хардуерен или нещо от настройките на играта или Win 10. Благодаря !
    • от AnonymousGamer
      Предложете някви игри за лаптоп с следните характеристики 
      ProBook 6475B ; 
      AMD A6-4400M 2.7 GHz ;
       4GB DDR3 (RAM)
       AMD Radeon HD 7520G - 512 MB, Core: 686 MHz

П.С извинявам се ако темата ми не е в правилният раздел нов съм 
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      Наскоро реших да добавя малко RAM, тъй като започна да не ми достига. 
      Тъжното, е че сегашната ми RAM е 2х4GB - 1333... Още по-тъжното, е че нова 1333 е по скъпа от DDR4 памети... 
      Може би и точно с тази цел, да надградиш мащабно. И като гледам, май така ще стане. Реших да оправя проблема с дъното, само че от там се оказва, че процесора ми е втора генерация, а дъното, на което съм се спрял е осма. 
      Както си правих някакви дребни кръчмарски сметки, така кошницата набъбна доста рязко. Първоначалната идея бе, да засиля малко RAM паметта, след което за взема бюджетната GTX1050TI и проблема с гърлото да е решен...
      Сегашната карта е GTX560 1GB, което ме учудва, че издържа 7 години и подкара доста хитови заглавия на Medium детайли и през 2017 г. 
      Компютъра като цяло ми трябва за WoW. Играта определено не е от най-тежките, но при райд, се налага да намалям значително детайлите. Не стига, че графиката е доста дървена за 2013+ г., ами да я намалям допълнително, не е кеф.
      Понякога се залъгвам като излезе нова игра тип Hitman, CoD, Assassin Creed и т.н. Но като цяло ги играя за 2-3 дни, след което заминават в кофата. Точно затова се надявам, че видео картата, към която съм се спрял, е правилното решение.
      Съответно моля за съвет или мнение, към компонентите, на които съм се спрял:
      Процесор: Intel Core i7-8700K Coffee Lake 6-Core 3.7 GHz (4.7 GHz Turbo) LGA 1151 (300 Series)
      Дъно: ASUS ROG Strix Z370-E Gaming LGA 1151 (300 Series)
      Вентилатор: Cooler Master V8 GTS
      RAM: G.SKILL TridentZ RGB Series 16GB (2 x 8GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 3200 (PC4 25600)
      Видео: ASUS STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING

Процесора има едно сигурно, роб съм на марките и определено Intel е моята. Това над което се чудех, е дали да е 3.6 или 4.2, но разликата не е кой знае колко голяма и се спрях на малко по-големия.
      Дъното е ясно, ASUS или смърт! Идеята да се набия със 100+ повече пари, за подобно дъно идва изцяло от RGB подсветката, тъй като почти цялата периферия ми е RGB на Razzer... А и луд на шарено се радва и имам прекрасна кутия с изцяло стъклен капак.
      Вентилатора на процесора е на принципа на шаренията, но главната причина да заложа на смяната на стоковото охлаждане, е че при WoW в момента, вентилатора ми иска да полети в космоса и шума в стаята е като на сървърно помещение. Може би при 8 генерация ще е в пъти по-различно, но все пак...
      RAM... Искаше ми се да напъна бюджета за 3600, но разликата е много голяма, затова мисля на първо четене да сложа 2х8 на 3200, пък ако издъхне след време да добавя още 2.  
      Видеото отново робува на ASUS ROG, много ми се искаше да мога да напъна още малко бюджета и да стигне за GTX1060, но на този етап отпада като вариант. 

За съжаление, освен да дам безсмислени пари за стара RAM и на първо време да надградя само видео картата, няма друг начин за закупуване на компоненти поетапно. Единствения вариант е да накупя нещата и да оставя старата карта, докато се престраша за 1060, което си е чисто престъпление спрямо конфигурацията...

Благодаря предварително за съветите и градивната критика, надявам се да не съм ви отегчил с размисли на глас
      Поздрави! 
    • от loranst looa
      Здравейте приятели можели да ми препоръчате каква коя видео карта вградена за лаптоп е по добра Intel HD Graphics 3000
      или  Intel HD Graphics 4000 аз мисля че втората е по добра на нея могат ли да се играят тежки игри и да се гледа видео в най- висока резолюция  
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.