Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,проблема е такъв,филми с име 1080p.bluray не тръгват субтитрите на HD i 3D,а на 720p.bluray тръгват на по-малкото HD,флашка 32gb ползвам,ако знаете какъв е проблема помогнете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни по ясно и точно какъв формат  са субтитрите, които не ти тръгват!Малко неясно си написал (поне за мен), но ако искаш да кажеш, че се мъчиш да подкараш 3D субтитри (sub, idx)-това за първия файл където не ти тръгват... през плеъра на телевизора- няма да стане!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясни по ясно и точно какъв формат  са субтитрите, които не ти тръгват!Малко неясно си написал (поне за мен), но ако искаш да кажеш, че се мъчиш да подкараш 3D субтитри (sub, idx)-това за първия файл където не ти тръгват... през плеъра на телевизора- няма да стане!

Те всички субтитри не тръгват пробвал съм ги всичките,има нещо но незнам какво,нали има торрент HD филм 4-5gb 720bluray не него тръгват и на по малките,но на по големите примерно HD i 3D 1080bluray не тръгват пробвал съм всякакви,ако е от плеъра какво трябва да направя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те всички субтитри не тръгват пробвал съм ги всичките,има нещо но незнам какво,нали има торрент HD филм 4-5gb 720bluray не него тръгват и на по малките,но на по големите примерно HD i 3D 1080bluray не тръгват пробвал съм всякакви,ако е от плеъра какво трябва да направя 

Какво е разширението на субтитрите, които не ти тръгват? Със srt не трябва да имаш проблеми-просто уеднакви името на файла(този на филма) и името на субтитрите!

А за 3D динамични субтитри (ако са такива) най-добре PC>HDMI>TV-oт плеъра на ТВ не можеш да ги подкараш.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е разширението на субтитрите, които не ти тръгват? Със srt не трябва да имаш проблеми-просто уеднакви името на файла(този на филма) и името на субтитрите!

А за 3D динамични субтитри (ако са такива) най-добре PC>HDMI>TV-oт плеъра на ТВ не можеш да ги подкараш.

srt само слагам,не стават на по-малките размери няма проблеми,всичко с еднакви имена и къси пробвам не става от компа няма как нямам HDMI на видео картата компа стар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.