Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!Искам да Ви помоля да ми помогнете със сглобяването на нова конфигурация до 500лв.Няма да се ползва нищо от старата машина, но имаме цялата налична периферия (монитор, клавиатура, мишка, уеб камера и слушалки). Машината ще се използва предимно за филми, браузване, но ще съм много доволен и ако става за игри от рода на Фифа 13 да може да се подкара на медиум поне.Машината не е за мен, а за мой приятел, който няма възможността да Ви пише. Крайната цена е 500лв. макс 550 с доставката!Конфигурацията трябва да включва: хард, видео карта(по възможност, ако влиза в бюджета), рам 4гб поне, процесор и сд-ром у-во. Да уточня харда може и да е 500гб, но ако няма голяма разлика в цената може и 1тб. Не робуваме на марки може да Интел базирана или Амд базирана конфигурация. Благодаря предварително за отделеното време.П.П. Не знам марката и модела на монитора, нито резолюцията му....

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам просто как ще е със по мощна видео карта ... до 550 лв е със нея ама нз...BB код:ASROCK H81M-VG4 /1150 G3220 3GHZ/3M/BOX/1150 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB SHENHA ATX TOWER SH-999 PSU FORTRON FSP460-60HCN SAPPHIRE HD6670 1G GD5 BULK Обща стойност - 557.68 лв. с ДДСЕто и със по слаб процесор мисля че ще тръгне фифтаBB код:ASROCK H81M-VG4 /1150 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB SHENHA ATX TOWER SH-999 PSU FORTRON FSP460-60HCN SAPPHIRE HD6670 1G GD5 BULK G1820 2.7GHZ/2MB/LGA1150/BOX Обща стойност - 527.10 лв. с ДДСАпак за сд рум у-вода вземе на заем от фр

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да обмислите ползването само на вградено в процесора видео.И пак всичко ще е с големи компромиси.Или някой 4-ядрен Атлон с нисък клас видеокарта.И пак няма да стигнат парите.Аз поне не успявам да сглобя нещо прилично.

Може би е по-добре да изчакате,да съберете още пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

За 450лв мога да ти продам моята конфигурация. Преди години се консултирах тук във този форум за мнения. Тогава ми излезе 650лв. Сега за 450лв мога да ти го продам. Конфигурацията е следната:

Дъно: ASUS M2N68 PlusПроцесор:  DualCore AMD Athlon X2 250, 2970 MHz (15 x 198)

Хард: Wester Digital 500gb SATAII

Рам: 3GB - 2GB KINGSTON + 1GB SUPERTALENT

Видео: ATI Radeon HD 5670

Захранване: Fortron 400w

CD: DVD+RW LG

Ако проявяваш интерес, пиши ми лс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайната цена е 500лв. макс 550 с доставката!  

Крайна цена 544,50 лв.
С доставката ще е малко над 555 лв. Може да се резне и още нещо и цената да стане около 535. 
ОС се инсталира и от флашка, та записвачката може да се окаже ненужна и да се вземат по-добри части.
Fifa-та ще се играе без проблем на вграденото видео на i3-ката.
Другия вариант е G1820+250/X, но със записвачката отива над 550 лв.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак ще се намеся, и пак очаквам обичайната реакция от всички... Не ми пука.

Gigabyte F2A78M-DS2 - 89.43

AMD A4 6400K - 106.55

Kingston 2x4GB 2400MHz Beast - 149.23

Western Digital 1TB Blue SATA3 (6GB) -100.37

Fortron HEXA+ 400W - 63.95

Общо: 509,53

Не съм сложил кутия. Вземаш някаква за 20-30лв колкото да има дом машинката. Например тази, с безплатна доставка, или просто се разхождаш по магазините и си харесваш нещо, сравнително евтинко...

С кутията цената става около 533лв, което с доставката идва около 550-555лв.

Предимства: 1ТБ хард диск, разликата е 10-15лв, 8GB бърза рам, която ще даде много сила на вграденото в процесора видео. Недостатък - двете ядра са по-слаби от интелския i3. За селерона въпроса е спорен. За сметка на това видеото е по-добро и от i3, и от пентиума.

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon X4 5350 Quad Core, HD8400, 2.05GHz, BOX, AM1 -> Инфо

ASUS AM1I-A, D-Sub, DVI-D, HDMI -> Инфо

GEIL 8GB DDR III 1600 DRAGON

SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003

COOLER MASTER MINI 110, Mini-ITX, 200W PSU -> Инфо

Крайна цена 492 лв.

Ето и най-гадното предложение което ще получиш!  :D

Истината е че с филмите няма да имаш проблеми каквото и да вземеш. Единствено гледай да имаш HDMI изход на дъното ако ще връзваш телевизор.

Единствено Фифа 13 може да е малък проблем. Не че няма да върви с което и да е видео а как ще върви.

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon X4 5350 Quad Core, HD8400, 2.05GHz, BOX, AM1 -> Инфо

ASUS AM1I-A, D-Sub, DVI-D, HDMI -> Инфо

GEIL 8GB DDR III 1600 DRAGON

SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003

COOLER MASTER MINI 110, Mini-ITX, 200W PSU -> Инфо

Крайна цена 492 лв.

Ето и най-гадното предложение което ще получиш!  Публикувано изображение

Истината е че с филмите няма да имаш проблеми каквото и да вземеш. Единствено гледай да имаш HDMI изход на дъното ако ще връзваш телевизор.

Единствено Фифа 13 може да е малък проблем. Не че няма да върви с което и да е видео а как ще върви.

Публикувано изображение

Като гледам най-гадното е със селерона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 544,50 лв.
С доставката ще е малко над 555 лв. Може да се резне и още нещо и цената да стане около 535. 
ОС се инсталира и от флашка, та записвачката може да се окаже ненужна и да се вземат по-добри части.
Fifa-та ще се играе без проблем на вграденото видео на i3-ката.
Другия вариант е G1820+250/X, но със записвачката отива над 550 лв.

Скай дали ще се навият да я сглобят, защото аз нямам никакво време? Конфигурацията ти най-много ме устройва като цена и компоненти. Пак казвам конфигурацията не е за мен, а за мой приятел, че за неговото дете, което на 11-12 год. Той иска да си гледа филмите, а лапето просто да разцъква някоя игра. ОС аз ще го инсталирам, дали отюсб или сд носител ми е все тая, просто няма да имам физическото време да се занимавам да я сглобя, защото съм по 12-13 часа на работа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.