Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да направя следното нещо, но не знам как. Имам качен pdf документ в мрежата. Той си има съответно някакъв адрес. Искам да създам линк, който да ме праща на определена страница от този документ, а още по добре ще е ако може да ме прати в началото на конкретен текст от документа. Бяха ми казали, че това става като в края на адреса на документа се добави  #page=5, например, и това ще отваря документа от 5-тата страница. Направих го, но ми го отваря в началото, т.е. на 1-ва стр. Дайте някакъв акъл как да го направя. Ще ми спестите много време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да направя следното нещо, но не знам как. Имам качен pdf документ в мрежата. Той си има съответно някакъв адрес. Искам да създам линк, който да ме праща на определена страница от този документ, а още по добре ще е ако може да ме прати в началото на конкретен текст от документа. Бяха ми казали, че това става като в края на адреса на документа се добави  #page=5, например, и това ще отваря документа от 5-тата страница. Направих го, но ми го отваря в началото, т.е. на 1-ва стр. Дайте някакъв акъл как да го направя. Ще ми спестите много време.

пробвахте така: www.example.com/example.pdf#5

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това общо взето е специфично за комбинацията браузър/добавка (browser/viewer)За Adobe:http://helpx.adobe.com/acrobat/kb/link-html-pdf-page-acrobat.htmlEdit: Току-що пробвахhttp://www.nts.nl/site/html/modules/PDF/dc7600usdt.pdf#page=8 и се отваря на 8. страница в IE10+Nitro plugin

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.