Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте .

Като цяло проблемът е следния: Искам да си взема този монитор http://www.pazaruvaj.com/monitori-c3126/dell/ultrasharp-u2412m-p51124855/  . След няколко месеца обмислям цялостна промяна на компютъра си , но прецених , че засега мониторът ми е по-важен , понеже този ,който имам е стар . Идеята ми е , че искам да попитам , понеже не разбирам , дали има вариант където сегашният ми компютър може да не върви добре с определения монитор(например да е слаб за него )  .

Данните на компютъра ми са RAM 4гб  , Видео карта-AMD RADEON HD 6450  2GB, hard drive 1 tb

Работя на фотошоп и като цяло ми трябва хубав монитор , а и както казах обмислям подобряване на цялостната конфигурация , но това на малко по- късен етап.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя работи на Intel Celeron D 352 + 8500GT 512Mb вързан с DVI. Предполагам, че при теб също няма да има проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Няма да имаш никакви проблеми с монитора дори да го  пуснеш на GF2  с 32 МБ РАМ. Имаш DVI кабел и VGA кабел та ще може да го пуснеш на всяка една карта  излязла 10 години назад. Монитора е много хубав  и си се ориентирал правилно. Малко по евтин ,без пивот и USB  и със 1 година гаранция  но със HDMI е HP 27xi (C4D27AA) който също не е лош модел за домашно ползване. Ето ти и  още един пак IPS  HP E241i (F0W81AA)

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Взимай смело всичко което е DELL е добро

Редактирано от Niki-pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.