Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Видеокартата ми загрява до 70 градуса без да правя нищо,а докато си работя с компа нямам този проблем.На какво може да се дължи това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо дай марка и модел на картата както и това с компютър ли си с лаптоп ли си, защото още няма врачки тук. Иначе може да иска да я почистиш и да и смениш пастата предполагам не е правено отдавна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъп е компа?(настолен/лаптоп)какви са частите? (дъно/видеокарта)Чистен ли е скоро?С какво ги мериш тези температури?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С настолен съм видеокарта palit gtx670 и дъно asrock b85 killer капаците му хич ги няма картата е почистена пастата е оригиналната температурата я гледам в gpuz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карта от този калибър е нормално да загрява толкова, но под товар. Провери дали нямаш копач на компа. Предполагам може да се гледа натоварването на видеото през тази програма. Ако не дръпни примерно msi afterburner. Остави я отворена и само наблюдавай товара. Не пипай клавиатура/мишка. Ако до 1-5 минути се покачи натоварването и забие примерно на 99% и остане така, честито имаш копач. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определението, което дадох не е правилно. Говоря за програма-вирус, която цели да използва твоята видеокарта за да добива криптовалута (примерно биткойнти)? Имах един на настолния и един на лаптопа. За настолния ми помогнаха от раздела за вируси, другия сам го махнах, омазах някои неща, но той е само за филми и скайп и на никого не му пука. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определението, което дадох не е правилно. Говоря за програма-вирус, която цели да използва твоята видеокарта за да добива криптовалута (примерно биткойнти)? Имах един на настолния и един на лаптопа. За настолния ми помогнаха от раздела за вируси, другия сам го махнах, омазах някои неща, но той е само за филми и скайп и на никого не му пука. 

Казвай някоя антивирусна тогава понеже аз от известно време не ползвам ама да не иска регистрации и сякви такива глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С антивирусна не се маха. И аз не ползвам на 4 машини от вече 7-8 месеца. Не мога да ти помогна за антивирусна. Само бягай от аваста, че с utorrent не се разбира. И си прави ташак с интернета. На една приятелка и беше спряла нета. Сега ако е копач можеш да отудеш при HJT в форума за вируси, там момчетата разбират в пъти повече от мен за тези работи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвай някоя антивирусна тогава понеже аз от известно време не ползвам ама да не иска регистрации и сякви такива глупости

Отивай в антивирусният раздел. Там ще ти помогнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно има такава тема,но ще потърся направо програма в диска на дъното

благодарско на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.