Премини към съдържанието
Alfa Romeo Beibee

Нормално работеща Grand Theft Auto IV ?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Понеже ГТА 4 - почти всяка версия която съм теглил е бъгната .. -,- (изчезващи сгради , сеч и тн.)Бих се зарадвал ако някой ми даде линк към НОРМАЛНО работеща ГТА без тези бъгове..П.С. Компа ми си покрива изискванията ! :help wanted4: Пробвал съм с различни "решения" за изчезващите сгради - без никакъв ефект..

Редактирано от Alfa Romeo Beibee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже ГТА 4 - почти всяка версия която съм теглил е бъгната .. -,- (изчезващи сгради , сеч и тн.)

Бих се зарадвал ако някой ми даде линк към НОРМАЛНО работеща ГТА без тези бъгове..

П.С. Компа ми си покрива изискванията ! Публикувано изображение Пробвал съм с различни "решения" за изчезващите сгради - без никакъв ефект..

Отивате на сайта на производителя и си я купувате!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивате на сайта на производителя и си я купувате!

Да де ама Ето линка ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално със всяка версия дори и торент свалена да имате проблем. Кажете си конфигурацията да видим дали наистина покривате изискванията на играта. Има нещо, което куца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нормално със всяка версия дори и торент свалена да имате проблем. Кажете си конфигурацията да видим дали наистина покривате изискванията на играта. Има нещо, което куца.

Процесор: Intel I-core I3 3110M (2-ядрен) 2.4GHzРАМ:4 ГБВидео: nVIDIA GeForce GT 620MМисля , че ги покривам ... играл съм TheBalladOfGayTony на макс без грам сеч , просто сградите и пътищата изчезват.. и не ми казвайте да си купувам играта , защото аз ако исках да давам пари за игра на рокстар , нямаше да пиша тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По някаква ирония днес реших да си инсталирам GTA IV! Първоначално вървеше с 20-25 fps, но след като направих точно всичко описано тук http://www.moddb.com/games/grand-theft-auto-iv/downloads/fps-boost-v3  я подкарах с 35-40 fps, което ми е напълно достатъчно. Хубаво е да спреш и всички ненужни процеси преди да я играеш.

П.С. 

Графиката ми е на Low, а не, както пише в сайта, че трябва да е HIGH/Very High

Редактирано от Bulgaria8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По някаква ирония днес реших да си инсталирам GTA IV! Първоначално вървеше с 20-25 fps, но след като направих точно всичко описано тук http://www.moddb.com/games/grand-theft-auto-iv/downloads/fps-boost-v3  я подкарах с 35-40 fps, което ми е напълно достатъчно. Хубаво е да спреш и всички ненужни процеси преди да я играеш.

П.С. 

Графиката ми е на Low, а не, както пише в сайта, че трябва да е HIGH/Very High

По принцип си играя игри като Battlefield 3 , Crysis 2 , 3 Far Cry 3 на Ултра без грам лаг/сеч , но ГТА  4 под сеч имах в предвид , че ми насича понякога за 1 2 сек не е много .. но е досадно иначе ГТА-та си ми върви на Ултра с доста ФПС , но просто който и релииз да изтегля все бъгнат :/ и не съм само аз който се оплаква:Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Четворката ли искаш? 

Защото ако не мога да ти дам и други версии който си вървят добре без бъговеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA IV не е добре оптимизирана. Който и релийз да изтеглите, колкото и пачове да сложите все ще има едно леко сечене от време на време. Просто се надявайте V да е добре оптимизирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип си играя игри като Battlefield 3 , Crysis 2 , 3 Far Cry 3 на Ултра без грам лаг/сеч , но ГТА  4 под сеч имах в предвид , че ми насича понякога за 1 2 сек не е много .. но е досадно иначе ГТА-та си ми върви на Ултра с доста ФПС , но просто който и релииз да изтегля все бъгнат :/ и не съм само аз който се оплаква:Д

Съмнявам се да играеш Crysis 3 на Ултра без грам сеч(даже се съмнявам при 800/600 да е възможно това с твоите параметри). Моя лаптоп е с една идея по-добър откъм процесор и видео и не се изхвърлям така когато лъжа. Бъди малко по-скромен в изказванията ;) Btw още първия GTA 4, който набарах и подкарах след като промених само в настройките да тръгва с външното видео, си отлепи с прилична графика при 1366/768. От сега ще ти кажа че проблема не ти е в релийзите на играта, а в машинката и според мен е слабичка + игра, както казаха колегите която не е много добре измислена за PC. То и при брат ми върви GTA 4 на служебния лаптоп с вграденото видео, но по-добре да не ти казвам как...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега се сетих за още една идея може да ти помогне значи да намалиш резолюцията от настройките играта няма да ти лаги но ще имаш малко по-малка графика от напреди или във смисъл няма да виждаш сградите чак до върховете а до някъде и после ще виждаш облаците и превозните средства ще ги виждаш от по близичко няма да са от далеко разстояние да се виждат но така ще ти върви добре играта на един познат на по-слаби изисквания така подкарах една GTA и си вървя доста добре като сметна колко по малки му бяха характеристиките на лаптопа от твоите че да не казвам че и на XP е дори.

Е дано това ти помогне успехПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След около 1-2 часа ще инсталирам GTA IV с пач 1.0.7.0 и ще ти кажа дали има някакви бъгове и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: Intel I-core I3 3110M (2-ядрен) 2.4GHzРАМ:4 ГБВидео: nVIDIA GeForce GT 620MМисля , че ги покривам ... играл съм TheBalladOfGayTony на макс без грам сеч , просто сградите и пътищата изчезват.. и не ми казвайте да си купувам играта , защото аз ако исках да давам пари за игра на рокстар , нямаше да пиша тук...

Прочетете точка 2.10 от правилата. Ако търсите пиратски продукти тук не е мястото за това!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До автора на темата като си тук ми драсни едно ЛС за да не нарушаваме правилата на форума тукПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом играта има проблем мисля, че темата по-нататък е излишна. Още повече, че вървим по ръба на правилото:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука малко прекали :D С един модел нагоре процесор, и един модел нагоре видеокарта съм, и знам че това не е възможно :D Айде, medium/high, с не лошо фпс, ок, ама чак ултра :D А относно това че всеки релийс е бъгнат, не ти е от релийзите ( и GTA4 не може да ти върви ултра с този лаптоп :P ). Почти сто процента Nvidia Optimus-a ти бърка нещата, и при мен беше така. Незнайно защо, решава че GTA4 трябва да я пусне с вградената видеокарта, с малко памет, която и да искаш няма да може да ти зареди сградите :D С дясно копче на играта, и "run with graphics processor" или от драйверите на видео картата, си избери GTA4 винаги да тръгва с Nvidia-та и всичко ще ти е наред :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да играеш Crysis 3 на Ултра без грам сеч(даже се съмнявам при 800/600 да е възможно това с твоите параметри). Моя лаптоп е с една идея по-добър откъм процесор и видео и не се изхвърлям така когато лъжа. Бъди малко по-скромен в изказванията ;) Btw още първия GTA 4, който набарах и подкарах след като промених само в настройките да тръгва с външното видео, си отлепи с прилична графика при 1366/768. От сега ще ти кажа че проблема не ти е в релийзите на играта, а в машинката и според мен е слабичка + игра, както казаха колегите която не е много добре измислена за PC. То и при брат ми върви GTA 4 на служебния лаптоп с вграденото видео, но по-добре да не ти казвам как...

Понеже видимо си УЛТРА компетентен , ще те помоля да напишеш в youtube геймплей на crysis 3 на acer aspire e1-571G а тези който казват ,че компа ми не става за игри най-добре да вземат да прочетат нещо ТОЧНО ЗА ТОЗИ МОДЕЛ 1 -,- мн зле вобще кво са занимаам , сега забелязах ,че си с v3 на моя комп и е доста странно , че с тази машина не можеш да подкараш такива игри , а аз мога дори и на Ултра хахахаха следващия път първо пробвай нещо преди да го купиш :3

Редактирано от Alfa Romeo Beibee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже видимо си УЛТРА компетентен , ще те помоля да напишеш в youtube геймплей на crysis 3 на acer aspire e1-571G а тези който казват ,че компа ми не става за игри най-добре да вземат да прочетат нещо ТОЧНО ЗА ТОЗИ МОДЕЛ 1 -,- мн зле вобще кво са занимаам , сега забелязах ,че си с v3 на моя комп и е доста странно , че с тази машина не можеш да подкараш такива игри , а аз мога дори и на Ултра хахахаха следващия път първо пробвай нещо преди да го купиш :3

Понеже така като гледам, доста си присъствал в часовете по български език (а на лични дори и кирилицата не признаваш). Ще взема да ти обясня малко по разбираемо и ясно нещата.Лаптопа ти НЕ СТАВА за игри. Лаптоп за под 2500-3000лв НЕ СТАВА за игри. Дори и скъпите имат проблеми с охлаждането. Лаптопите могат да подкарват игри, със сравнително играеми кадри в секунда. НО, това не означава че са добри в това. Второ, не се и опитвай да убеждаваш който и да е, че подкарваш нови игри на твоята велика "УЛТРА", и то играемо. Едва ли някой ще ти се върже на акъла, и само се излагаш допълнително (освен ужасното ти писане).Трето, точно и ясно съм ти обяснил от какво може да е проблема ти. Това е най-често срещания вариант. Пробваш дали върши работа, и ако не търсиш проблема другаде. Софтуерно проблема може да е от хиляди места. Включително и да ти е бъгава самата игра/крак. Решение на това не търси тук. Има си сайтове където можеш да се оплакваш нонстоп кой релийз колко бъгнат бил, и как на някой торента му не ставал.И при положение, че за повече от една седмица, дори и с дадените съвети от тук не си успял да си оправиш проблема, не обръщай темата на хейт, особено при положение че ти си този който се изказва неподготвен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.