Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с свързването на слушалки към ZTE Blade III

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам проблемче с едни слушалки. Закупих ги преди три дена свързвам ги към лаптопа звука е повече от перфектен, но като ги свържа към телефона се чуват заглушено и се чува по силно мелодията на песента от колкото изпълнителя. Телефона е ZTE Blade III. Надявам се да ми помогнете. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натискам колкото сила имам не влиза повече не е явно от това. Пробвах го на един Samsung Galaxy  там си работя нормално,  а моя телефон досега сам слушал музика само с оригиналните слушалки в комплекта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ZTE (Взе менте) - НИКОГА не са имали хубав звук през слушалки ! От тази дървена и бюджетна марка не очаквай никакво качество на звука в слушалките. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слушалките вероятно не прилепват добре, жака може да се е разпоил или просто телефона да работи с определен вид слушалки. За тези варианти се сещам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно телефона работи с определен вид слушалки защото като свържа слушалките който бях в кутията на телефона не се чуват добре с други телефони!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно телефона работи с определен вид слушалки защото като свържа слушалките който бях в кутията на телефона не се чуват добре с други телефони!

По вероятно е буксата да е друг стандарт и затова така да се получават нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...