Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

Ей ония тракер де ме светна бая руски филми дръпнах.

И все готини, нали Публикувано изображение  Научиха се да правят кино....Аз предимно руско гледам напоследък :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Нямаш ли шерпи да носят куфарите с техника и палатките.

Тука да не е Непал. БХК ще ме осъдят в Хага за престъпления срещу човечеството и техниката да продам няма да ми покрие разноските

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз предимно руско гледам напоследък Публикувано изображение

Същата работа е и при мен само де не пия Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа е и при мен само де не пия Публикувано изображение

Аз руски филм, къде не се изпива поне един тир водка, не съм гледал.....Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука да не е Непал. БХК ще ме осъдят в Хага за престъпления срещу човечеството и техниката да продам няма да ми покрие разноските

Ооооу аз без шерпи не тръгвам на никъде. Само им поемам яденето по евтини крайпътни заведения и си пазя кръста от претоварване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Земи си една магаричка ве, ем щи носи багажа, ем и тебе, ем мое да олабиш напрежението, кат не та гледат много хора....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооооу аз без шерпи не тръгвам на никъде. Само им поемам яденето по евтини крайпътни заведения и си пазя кръста от претоварване.

Ем. Аз кат съм будала, знайш - кръста тегли.

Земи си една магаричка ве, ем щи носи багажа, ем и тебе, ем мое да олабиш напрежението, кат не та гледат много хора....

Публикувано изображение Ба - по онез чукари, най много аз да я нося заедно с багажа нагоре :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Ба - по онез чукари, най много аз да я нося заедно с багажа нагоре Публикувано изображение

Не подценявай магарешката сила Публикувано изображение 

Аз хапнах,  намалих фурната, да си къкри боба и мисля лекинко да подремна...Мдаааааа.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз хапнах,  намалих фурната, да си къкри боба и мисля лекинко да подремна...Мдаааааа.....

Ииии, ти си гений. И аз трябва да взема да си сготвя боб.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После да не забравиш да докладваш? Моа отива да закусва, че коремът яко къркори от гладЪ.

Баш сутринта нийде не отидох, пак след обед уважих раят. Плувах, гмурках се, изпих един сок от ананас. Голяма жега. Като се върнах в къщи половин литър айрян на екс ич биля не ме затрудни. Ся ме мързи да вляза под душа, и пак съм жеден. Абе мъка. Ма не се оплаквам, че винаги може и по лошо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ииии, ти си гений.

И то с голяма патка Публикувано изображение

Поспах, ся дали да не си забъркам, някво коктейлче, да се жабуркам до ракиено време, а Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на и аз се одремах и проспах квалификацията. То как се запали тоя мерцедес и направо ми се отщя да гледам повече.

Гледам ми приготвили в хладилника сок от манго и се надух с горе долу 4 водни чаши като невидял. Да са е*...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам Ел Пасифико и няма с какво да плаша. Публикувано изображение

Нашето не беше толкова екзотично - събиране на съученици, за да се видим с една от нас, живееща в чужбина, дошла си за лятото. А аз си съчетах редовното пиене на този ден за почитане на Володя. Та така.

Иначе и ние вдигнахме заведението на крака от шума и смеха ни, но си останахме на място. Всъщност - не знам след това какво е станало. Те имаха идеи да продължават, а аз само събрах ключовете от колите им и се прибрах с такси. Сега ще отида пред заведението, където ще се чакаме, за да им ги върна... Публикувано изображение Ами... толкова си мога... Публикувано изображение

Браво! Тря обаче да си била във вихъра си, щом са ти ги дали. Ас примерно шсе дърпам и ще пищъ.

Аз много не си падам по формулата....

То какво да си падаш по формулата. Бръмчат като некфи комари по пистата и тфа е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кат доде тва време, най ми са ибе, ама по ми се ......пий....Та, наздраве Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пийти, а? Пийти... В една дискотека навремето имаше надпис на входа: "Кат пийти, дан'съ бийти!" Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пийти, а? Пийти... В една дискотека навремето имаше надпис на входа: "Кат пийти, дан'съ бийти!" Публикувано изображение

Чи то, га ни са сбийми, закво да пийми....Ъ? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай да излезем навън да са разберем кат мъже!

Ти се дървиш, щот и без тва си без зъби и няма какво да ти избият, а?!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво! Тря обаче да си била във вихъра си, щом са ти ги дали. Ас примерно шсе дърпам и ще пищъ.

Знаеш ли... Отчетохме го още там, докато бяхме на масата. Публикувано изображение Пристигнахме като възрастни хора, а като седнахме на масата, се превърнахме в 17 годишните деца... А аз си бях отрядния председател... Публикувано изображение

Толкова съм помагала на всички, и в училище, и през годините, че вариант да пищят просто нямаше...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване