Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента? (в очакване на Годо)

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Ади бре! Поспаланковцииии... Сваляйте пижамите и поемайте през деня...Десет саати е почти. Време за пране!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм

днес ще е топличко май.................

Добрютро от плажа с ментичка в ръка
Публикувано изображение
Един замък готов !
Рапорт даден

продължавай

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десет саати е почти. Време за пране!

Перем. За тва не пишем. Публикувано изображение

Публикувано изображение

Любимите ми рапорти... Публикувано изображение от плажа...

Наздраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Един замък готов !

Рапорт даден

Неска е мъка. Домочадието ше доде на плаж ама в 4, като попреминела жегата. Пък на мене в жегата ми е кеффф. Бе ф 4 ф 4. Според върховната реалност дали ф 2 или ф 4, 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сестра ми се навря да подрежда гаража

зет ми се хвана да оправи някакви петна по колите - търка с един парцал и редува някакви шишенца

аз си опънах шезлонга и ги гледам

приятно еПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак напълних тумбачето си Публикувано изображение  Сега леко уморен от обилния обяд, си забърках жин-тоник и ще се плюсна на  фотьойла да зяпам цялата поредица Carry on.... или докъдето стигна Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И днес ли ще са баналните теми, плажове, ядене и пиене !

Ааааааа...не само тва Публикувано изображение  Довечера ще съм на мач. Ще скубим перушината на жълтите папагали Публикувано изображение

Битката за тракия е тва, не е майтап работа  Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааааа...не само тва Публикувано изображение  Довечера ще съм на мач. Ще скубим перушината на жълтите папагали Публикувано изображение

Битката за тракия е тва, не е майтап работа  Публикувано изображение

Ще погледна по късно в новините колко начупени пейки и автобуси има и колко хулигани е задължала полицията.

Слънчоглед приготви ли си вече ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще погледна по късно в новините колко начупени пейки и автобуси има и колко хулигани е задължала полицията.

Слънчоглед приготви ли си вече ?

Публикувано изображение То и без тва лапетиите, дет са правят на  ултраси ни викат "семки" и "куфари", та и ти ги подскокоросвай Публикувано изображение  Иначе, се надявам да няма ексцесии....Ние сме културна публика, а се надявам и  майните, да не ни провокират...Хулиганите са от животинските отбори - говеда, свине....те са по чупенето и трошенето....

ПП. То по същото време, ще мъчат топката и евроидиотите, де....надявам се да не се изпотрепят, ама като им знам акъла......Много ме забавляват по форумите, като почнат да спорят, кой е по-голям идиот и кой от кой анонимник е бил отстранен Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение То и без тва лапетиите, дет са правят на  ултраси  ...

На футболни теми съм неутрален така че  пожелавам успех на вашите да бият с баскетболен резултат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На футболни теми съм неутрален така че  пожелавам успех на вашите да бият с баскетболен резултат.

Благодаря Публикувано изображение  На мен ми стига и с половин гол да ги бием Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Публикувано изображение  На мен ми стига и с половин гол да ги бием Публикувано изображение

Това половин гол какво ще рече! Някоя съмнителна дузпа ли ?

п.п. Формула1 ша почва след малко и от сега съм в лошо настроение вече предвид квалификацията от вчера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това половин гол какво ще рече! Някоя съмнителна дузпа ли ?

п.п. Формула1 ша почва след малко и от сега съм в лошо настроение вече предвид квалификацията от вчера.

Не, тва е един от многобройните бисери на Пенев Публикувано изображение

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/multimedia/audio/dimityr-penev-levski-specheli-s-polovin-gol-132783

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завърнах сееее!

Шкорпиловци наистина е райско кътче, хареса ми много, все още не е застроено, плажа е хубав Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завърнах сееее!

Шкорпиловци наистина е райско кътче, хареса ми много, все още не е застроено, плажа е хубав Публикувано изображение

Много скоро бре ??!

Аз смятам до петък да се пия питиетата на плажа :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завърнах сееее!

Юли и август почти всеки ден съм там. Днес отидохме към 5 след обед. Утре уж мислим цял ден да сме, ако не ни мине котка път

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно ми е драматично такова и незная защо реших да се посмея с това дуетче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скоро бре ??!

Аз смятам до петък да се пия питиетата на плажа Публикувано изображение

Аз командировка бях... Служебни дела... Ядох октоподи и морски дарове за сметка на фирмата, пътувах с фирмена кола и служебен бензин, платих 900 лева за 2 нощувки в хотела с фирмени пари...

Запознах се с кмета и местните "олигарси"... Тази част не ми допадна никак... Не са "стока" тия хора... Но трябваше да се "завръзват" контакти...

Но мястото е просто рай!!!

иииии, утре пак на бачкане...

Юли и август почти всеки ден съм там. Днес отидохме към 5 след обед. Утре уж мислим цял ден да сме, ако не ни мине котка път

Оооо, блазя ти!!!

Ама ти сигурно си някъде на близко?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти сигурно си някъде на близко?

Един час път с кола. Щото бат Бойко направи само половината път. Ако беше направил целия, щях да съм на половин час път с кола. Е с нарушения на скоростта де. Провадия накратко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един час път с кола. Щото бат Бойко направи само половината път. Ако беше направил целия, щях да съм на половин час път с кола. Е с нарушения на скоростта де. Провадия накратко

Еххх, завиждам ти Публикувано изображение

Иначе.. София - Бургас, около 3 часа. Бургас - Шкорпиловци беше 2 часа.... Магистралата 350 километра, от Буграс около 100-тина +/- 20-тина.........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване