Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и добро утро! Препоръчайте ми добър wireless gamepad. Под добър разбирам да е на известна марка, качествен, а не да се счупи след месец - два. За бюджет не съм се замислял, но мисля, че повече от 60-80 лв не си заслужава за такава джаджа, като ако предложите нещо супер-пупер-мега-яко и наистина си заслужава бих дал 100 и даже леко отгоре. Подразбира се че, трябва да няма софтуерни проблеми с повечето нови игри, които поддържат джойстици (по-дърт съм от средностатистическия gamer и още не мога да свикна да наричам джойстика - геймпад, знам каква е разликата, споко, не ми трябва онази пръчка с която да управлявам самолети Публикувано изображение ). Основно ще се играят рейсъри (Grid серията, Gaz Guzzlers, стария most wanted от NFS,) GTA 4 може би и последния Mортал комбат за PC.

Играл съм преди доста на PS, така че съм запознат и свикнал с техните джойстици, но също съм чувал, че и на xBox са доста удобни, но не съм ги държал в ръка никога.Иска ми се да го закупя от по-известен интернет/PC магазин. Днес ако си избера модел и поръчам,а утре, най-късно вторник го получа ще е добре, за да мога да го пробвам с игрите на които ще играя с него и ако има нещо да го върна преди края на другата седмица, че пак заминавам в командировка. Това е засега, ако съм пропуснал нещо - питайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой нищо не предложи, попаднах на едно добро според мен предложение: Logitech F710 , има го и в емаг, но е по скъп и пише че е с 4посочен D пад. Според мен е с 8, както пише в никем... Някаква идея дали става? Не намерих мнения за него в БГ нета, ще се поразровя и в чуждите форуми.

P.s. Никой ли не ползва такива джаджи на PC-то си от време на време? Също така ми е интересно какво означава този "Нано-применик" Блутут приемник за стационарно PC ли? Или се свръзва по-друг начин безжично (Wi-fi)? Интересно ми е защото ще се ползва на лаптопа основно и ми е чудно дали няма да мога да го ползвам без да заемам usb порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Game пада не е лош. Имам приятел който го използва. USB нано reciever значи, че е грубо казано микро USB reciever така, че ще ти взема USB порт. Колко ще издържи зависи от начина на игра и как го използваш. Виждал съм game маниаци, дето чупят монитор от яд така че само от теб зависи. Освен това си има и гаранция. Ако нещо се повреди ще си я използваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на тези 2 "статии-класации" - статия 1, статия 2 и джойстика 710 присъства и на двете места в челните позиции.

За xBox 360 който се продава във вариант с и без кабел и xBox one можете ли да ми кажете нещо повече? Новият контролер за One ми грабна окото, но ми е интересно има ли поддръжка за PC и безжичен вариант. За 360 видях че има. Интересувам се от тях защото, прочетох на няколко места позитивни мнения колко удобно било да се играе с тях и че имат добра поддръжка и съвместимост с игрите за PC. Но от друга страна 710 на Logitech също е добър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш един пад от xbox 360. Постоянно карам Dirt3, GRID, GRID Autosport, дори и новия Mortal Kombat

Wireless Speed Link XEOX Pro Analog

http://www.emag.bg/dzhojstik-wireless-speed-link-xeox-pro-analog-cheren-za-playstation-3-pc-sl-4446-bk/pd/EZMLNBBBM/

Използвам същия, само че с кабел. Доста съм доволен от него, гумиран и не тисе пързаля както оригиналния xbox контролер.

Когато си търсих, четох за тези логитеци, че имат големи dead zones и това ме спря.

Другото, което ме спря е разположението на стиковете. Страшно удобно ми е левия стик да е горе, особено за шофиране. Вярно, че логитек са по-голяма марка от Speed Link, но всеки с предпочитанията си. КУпих го преди година и още си е перфектно работещ, само съм го износил жестоко.

Не ми се даваха 30+лв, за да взема оригиналния xbox контролер, но не останах разочарован от Speed Link-a.

Успех с избора!

Редактирано от AntoanStankov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземаш един пад от xbox 360. Постоянно карам Dirt3, GRID, GRID Autosport, дори и новия Mortal Kombat

Wireless Speed Link XEOX Pro Analog

http://www.emag.bg/dzhojstik-wireless-speed-link-xeox-pro-analog-cheren-za-playstation-3-pc-sl-4446-bk/pd/EZMLNBBBM/

Използвам същия, само че с кабел. Доста съм доволен от него, гумиран и не тисе пързаля както оригиналния xbox контролер.

Когато си търсих, четох за тези логитеци, че имат големи dead zones и това ме спря.

Другото, което ме спря е разположението на стиковете. Страшно удобно ми е левия стик да е горе, особено за шофиране. Вярно, че логитек са по-голяма марка от Speed Link, но всеки с предпочитанията си. КУпих го преди година и още си е перфектно работещ, само съм го износил жестоко.

Не ми се даваха 30+лв, за да взема оригиналния xbox контролер, но не останах разочарован от Speed Link-a.

Успех с избора!

Изобщо не го видях този модел. Вече направих поръчка в Mall bg на Logitech, защото е на промоция там, но ще изчакам до утре докато ми звъннат за потвърждение и ако премисля ще си отменя поръчката и  взема от е-маг този, който показа. Добре изглежда и предполагам, че наистина ще е удобен както казваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, удобен и много си го харесвам. Даже си мисля, че беше с 3год гаранция, трябва да изнамеря фактурата. Доста сполучлив излезе, но както казах моя е с кабел, но не мисля, че имат някаква съществена разлика освен в теглото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, удобен и много си го харесвам. Даже си мисля, че беше с 3год гаранция, трябва да изнамеря фактурата. Доста сполучлив излезе, но както казах моя е с кабел, но не мисля, че имат някаква съществена разлика освен в теглото Публикувано изображение

Отмених поръчката на Logitech-a в mallbg, преди да са го пратили и потвърдих поръчката на Speed Linka-a, в емаг, но малко се различава от модела , който ти препоръча. Мисля че са го превършили или при представянето са объркали леко инфото му, защото Xeox е съвместим само с PC, докато Torid с PC и PS3, не ще го ползвам за PS3 но е пак +. Лично според мен е една идея по-добър от към характеристики (батерия, някаква турбо опция и др.) надявам се да не са оакали качеството само, но ще пиша впоследствие за това. Гаранцията е 24 месеца, но ако издържи и тях ще е супер. Утре ще напиша как са първите впечатления от джойстика и Gaz Guzzlers, Грид игрите и ако остане време малко Mortal Kombat.

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AntoanStankov взех си днес джойстика и първите впечатления са само положителни. От 5 игри - 4 тръгнаха без някакви допълнителни настройки. Най-много се изкефих на последната версия на SpinTires и GTA4, разбира се и GRID серията е яко да се играе, но трябва да посвикна малко. Пробвал ли си да подкараш "Gas Guzzlers Combat Carnage" с джойстика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм пробвал. F1, DiRT, GRID и разни NFS колкото да ги пробвам и проблеми с настройка на бутони, ако правилно съм ти разбрал "допълнителни настройки" не съм имал. Пожелавам ти да го скъсаш от каране, че поне от твоя кеф да се е развалил!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.....

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.