Премини към съдържанието
GERMANY

Субтитри на филм през DLNA на Sony Bravia

Препоръчан отговор

Здравейте! Извинявам се ако темата ми се повтаря с на някой, но не можах да намеря нищо за моя проблем.Искам да си пусна субтитрите на филм, който гледам през DLNA от компютъра. Филмите тръгват (както и снимки, музика), но не мога да "подкарам" субтитри. Как трябва да стане или не може ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете в упътването на тв-то какъв формат субтитри чете. Да не се окаже че не чете типа който се опитвате да заредите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой сървър ползваш? Ако е Домашний медиа сървър ще ти постна клипче да видиш какво трябва да отметнеш, за да ти се виждат субтитрите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, че телевизора е KDL-32W651A. А иначе компютъра се явява като сървър, без допълнителни програми. Имам домашна мрежа, която се отваря на телевизора и от папките, които съм споделил в мрежата, телевизора отваря файловете. Когато гледам от флашка няма проблеми със субтитрите, само през DLNA. 

Редактирано от GERMANY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой ли не знае ?

Опитай все пак с някой DLNA сървър. UMS например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.