Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден . опитвам се да се впиша в Skype , и ми излиза този проблем посочен в картинката . Опитах да го де инсталирам , и инсталирам отново ... пак същото . Изтеглих го на ново ... пак де инсталирах , и инсталирах ... пак същото . Някакви идеи ? Благодаря ви предварително .

post-348051-0-79482100-1405859834_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Имаш ли пусната защитна стена или Zone Alarm като програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да сте слагали някакъв софтуер на Самсунг от рода на Kies? Имах подобен проблем и се оказа колкото и да е странно точно от това.

Редактирано от KTT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Имаш ли пусната защитна стена или Zone Alarm като програма?

Windows 7 64 bit . Ами ... защитната ми стена е пусната да .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай програмата с CC Cleaner например, за да се изчистят всички регистри. Свали друга версия на скайп и когато я инсталираш спри антивирусната програма или защитната стена и опитай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай програмата с CC Cleaner например, за да се изчистят всички регистри. Свали друга версия на скайп и когато я инсталираш спри антивирусната програма или защитната стена и опитай пак.

Ами опитах по този начин ... но ... не се получи . Чудя се дали да не пре инсталирам ОС .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то това оправя по принцип всеки проблем с Windows, особено ако по някаква причина са омазани регистрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.