Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Можете ли да ми препоръчате хубаво 400 ватово захранване на Corsair между 80-90 лева? Текущото ми захранване е в подписа на профила ми и мисля, че то е причинителя за появяването на 408-те лоши сектора на хард диска ми, заради което ще трябва да го сменям под гаранция.

Редактирано от ProudlyTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

430W от CX серията може да се вземе за тези пари. По-добро е от VS серията но си остава нисък клас.

А Елитчето наистина е китайска бомбичка ама много хора се подвеждат по-марката.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fortron HEXA 400W, или стотинки над бюджета - Cooler Master G450M... Cooler Master-а е модулен, качествен и леко шумен. Фортрона си е най-евтиния вариант, който бих препоръчал като прилично захранване...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

430W от CX серията може да се вземе за тези пари. По-добро е от VS серията но си остава нисък клас.

Мога ли да разчитам на CX430W ? Защото на тоя CM тотално му изгубих доверието..

Аз не се подведох от марката, но кутията ми идва със елитчето. Ако идваше без захранване, щях да взема Corsair-а без съмнения.

Редактирано от ProudlyTM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като давате пари за едното лого така става. 430W CX е достатъчно надеждно за разлика от по-яките му модели. При тях често има оплаквания от виене на баншита.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като давате пари за едното лого така става. 430W CX е достатъчно надеждно за разлика от по-яките му модели. При тях често има оплаквания от виене на баншита.

Аз казах, че не съм купувал захранването. То си идваше със кутията ми, която също е CM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами всеки знае че комплектите не са с читави захранвания. То си личи от цената им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами като давате пари за едното лого така става

каза той, докато хвалеше захранване, произведено ако не се лъжа от Channel Well и само носи логото на Corsair...

Старите модели на Cooler Master са си смотани до безобразие. Започнаха малко по-кадърни модели да изкарват "наскоро" с GX серията си, а тоя GM ако не се бъркам даже е таз годишен модел, който няма нищо общо със старите смотани модели на CM...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

off topic: не са... аз съм неприбираем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конфигурацията ми от подписа се захранва с Crosair-a, който обсъждате. Няма да сбъркаш с него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко над бюджета, но за сметка на това модулно.

P.S. Гледам,че конфигурацията ти е сравнително нова и ако нямаш клок, тези лоши сектори едва ли се дължат на захранването. Не е невъзможно, но е малко вероятно.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, моля без ненужни коментари. Не е нужно да се пълни темата с информация, която не помага на постващия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко над бюджета, но за сметка на това модулно.P.S. Гледам,че конфигурацията ти е сравнително нова и ако нямаш клок, тези лоши сектори едва ли се дължат на захранването. Не е невъзможно, но е малко вероятно.

Ако има безплатна доставка от никем, може би ще го взема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има безплатна доставка от никем, може би ще го взема!

Обърни внимание на Сийсониците, които колегата ти е предложил! Заеби ги тези Корсари!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.