Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам възможножност да избирам между три захранвания:

1

2

3

Втората конфигурация не е нищо особено и мисля,че 400W са напълно достатъчни.Спрял съм се на 3 тото,но ще радвам и на второ мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ни едно от трите.Дай линк на магазина и за колко пари,ще ти избера.Между другото каква е конфира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се дават повече от 70лв,като се вземат под внимание компонентите............Е2220,GTS 450,HDD 320 DVD RW................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се дават повече от 70лв,като се вземат под внимание компонентите............Е2220,GTS 450,HDD 320 DVD RW................

От кой магазин ще пазаруваш или е без значение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти мисъл.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TechMaster - Сериозно ли избра Jar? Вече на пазара се наложиха много по качествени фирми от тия.

По темата - Нито едно от 3-те. Първите 2 ги виждам за пръв път, а третото не е кой знае колко качествено. Вземи доказани марки като Forton, CoolerMaster например. Особено Forton! Не ти се дават повече от 70 лева? Е май ще имаш още 4-5 лева отгоре да даваш, ама за нещо хубаво! ЦЪК При фортоните специално по висока цена = Повече мощност (ватове). В качеството почти няма разлика. За това аз ти ги препоръчвам. CoolerMaster са нещо подобно, но само по доволните ми познати от тях мога да съдя. Ето ти едно хубаво CoolerMaster захранване: ЦЪК Искам другите хора да изкажат мнението за това CoolerMaster-че, защото както казах не съм ги пробвал.

Редактирано от andreas500 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези Corsair-чета ме радват много, но имам един много лош спомен как ме хвана тока от едно от тях :D Просто барам кутийката и тока ме хвана..Па уж заземяване, зануляване а пак ме хваща ток.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По темата - Нито едно от 3-те. Първите 2 ги виждам за пръв път...Не ти се дават повече от 70 лева? Е май ще имаш още 4-5 лева отгоре да даваш, ама за нещо хубаво! ЦЪК 

Не вземай нито едно от трите, първите 2 ги чувам за първи път, за това ти предлагам да вземеш номер 2...

Евала бе батко...

Що се отнася до дръгото предложение - фортрона е по-добро от тоя Cooler Master...

Вземи си HEXA-та и си готов. За тея пари по-добро няма да намериш. Има прилични модели, но нищо много над нивото на фортрона...

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко  човека посочиха Forton HEXA----  чувал съм добри отзиви за NIKEM ето го и Fortona  на добра цена с доставката влизаме в рамките на бюджета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко  човека посочиха Forton HEXA----  чувал съм добри отзиви за NIKEM ето го и Fortona  на добра цена с доставката влизаме в рамките на бюджета

FSP имат и хубави захранвания,но това не е м/у тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство какво не им харесвате на JAR????Понеже не пазарувам често комп. компоненти.............Преди години съм взимал видеокарта от тях,която дефектира след месец (поради калпаво захранване,което ми беше сложено при сглобяването на конфигурацията в друга фирма.Мисля,че беше Delux)та тогава ми подмениха видеото и след това не е имало проблеми също и захранване взех.........след това и още нялколко дреболии.Става въпрос за колегите им от Пазарджик,за другаде не мога да коментирам как са нещата...............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство какво не им харесвате на JAR????Понеже не пазарувам често комп. компоненти.............Преди години съм взимал видеокарта от тях,която дефектира след месец (поради калпаво захранване,което ми беше сложено при сглобяването на конфигурацията в друга фирма.Мисля,че беше Delux)та тогава ми подмениха видеото и след това не е имало проблеми също и захранване взех.........след това и още нялколко дреболии.Става въпрос за колегите им от Пазарджик,за другаде не мога да коментирам как са нещата...............

Виж тук. В ценовия диапазон 49-86 лв. няма богат избор. Като добавим и по-високите цени на които продават, какво да им харесаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии освен тези трите (ще ти допълня с още едно) друго не ми хваща окото:Seasonic SS350ET-77лв, Corsair CX 430 (трябва да гледаш да е CP 9020046,32A/384W+12)-84лв и Njoy 450RGE-69лв.Има разни супер китки и градски легенди на тези цени,ама не са ми познати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.