Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Преди известно време писах в форума с молбата да ми бъде препоръчана gaming конфигурация, като съм много благодарен на всички, които проявиха съдействие. В крайна сметка избора ми се сведе на изброените компоненти по-долу.Тъй като новата заплата скоро пристига а и защото съм си лаком по душа, реших да вкарам още около 500-600лв. С тези пари искам да си взема 23" - 24"  FULL HD монитор, също така и някаква що годе приемлива клавиатура. Aко останат някакви пари може и да се пипне нещо по конфигурацията. Благодаря ви предварително!

ASROCK H97 PRO4 /1150
XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
2X4G DDR3 1600G ADATA XPG CL9
CM N400 BLACK/USB3 X 2 /NO PSU
PSU CM G550M /550W/APFC/MODUL
PALIT GTX760 JETSTREAM 2GB D5
1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

ADATA 128GB 2.5" SSD Premier Pro SP920 SATA III

Редактирано от wvarbanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

23" LG 23MP65HQ-P - AH-IPS панел за доста под бюджета. Ако не ти се дават много пари - Cooler Master Devastator комбо мишка и клавиатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Нямаше нужда от 2 теми.....2.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Темата е "Отключена" след поето обещание за редакция на заглавието от автора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.