Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, напоследък все по често и по често ми се случва клип в youtube да няма звук. Само аз нямам звук, коментиращите пишат, че има. Като пусна клипа през акаунта на "ъплоудъра" нямам звук почти никога, а като пусна клипа примерно от някой линк във фейсбук има звук. Защо така? Мога ли да го оправя по някакъв начин? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, напоследък все по често и по често ми се случва клип в youtube да няма звук. Само аз нямам звук, коментиращите пишат, че има. Като пусна клипа през акаунта на "ъплоудъра" нямам звук почти никога, а като пусна клипа примерно от някой линк във фейсбук има звук. Защо така? Мога ли да го оправя по някакъв начин? 

В България ли се намираш?

1.Виж Adobe Flash Player-а,дали ти е последна версия?!

2.Какъв уеб браузър ползваш?

3.Има една добвка за Mozilla Firefox (ако си с него),която се казва : YouTube Unblocker ,инсталираш я и кажи какво е станало?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, в България съм. 1. Последната налична версия. 2. Google Chrome 

Странното е, че този проблем се появява, когато пусна клип от профила на някой. Иначе от линк във форума примерно имам звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това:

Control Panel -> Sound -> Communications -> Трябва радио бутона да е на "Do nothing"...

Пиши, дали има ефект, за да мислим нещо друго ако не стане...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш с интернет експлорер дали ще имаш звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това:

Control Panel -> Sound -> Communications -> Трябва радио бутона да е на "Do nothing"...

Пиши, дали има ефект, за да мислим нещо друго ако не стане...

Явно е защото говоря по скайп постоянно. Но пак се чудя защо само когато пусна клипът от профила на ъплоудъра... 

Нищо де, благодаря много :) Хубав ден на всички ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно е защото говоря по скайп постоянно. Но пак се чудя защо само когато пусна клипът от профила на ъплоудъра... 

Нищо де, благодаря много Публикувано изображение 

Хубав ден на всички Публикувано изображение

Да разбирам ли, че проблема е решен?!? ;-) Сложи един like или нещо, по което да разберем дали сме свършили работа :P :-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че проблема е решен?!? ;-) Сложи един like или нещо, по което да разберем дали сме свършили работа Публикувано изображение :-)

Доволен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.