Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За тинейджърка-някви предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не го купувай от ЕМАГ. Може да разгледаш в техномаркет, тхенополис, плесио или онлайн в пазарувай или където си решиш, но никога от измамниците на ЕМАГ... ;-) :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не го купувай от ЕМАГ. Може да разгледаш в техномаркет, тхенополис, плесио или онлайн в пазарувай или където си решиш, но никога от измамниците на ЕМАГ... ;-) Публикувано изображение

Аргументирай се, защо да не е от ЕМАГ ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото са измамници - лъжат в срока на доставка, точат ДДС през някаква Румънска фирма, не си спазват гаранционните условия и не на последно място, защото техните тролове са наводнили целия форум и само пускат нови фалшиви теми и си отговарят сами, което дразни хората, които искат наистина да помогнат на други хора за някакъв правилен избор...

П.С.

Освен това не ме кефят, но това е субективното ми мнение... ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неща съм поръчал от там (включително и два таблета) и точно със срока на доставката няма проблем.Поръчваш днес, получаваш стоката на другият ден. Сервиза им се намира в Румъния и повечето неща отиват там на ремонт. Гаранцията си я спазват и сроковете са учудващо къси. Между другото имат клонове в почти всички европейски държави, но това ти не го знаеш. За ДДС-то, може и да го точат, но са се научили на това от нашите търговци, които хич не разбират от тези неща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето: ЦЪК. ЦЪК

Опа: Втория е на същата цена с разликата, че има двойно по-ниска резолюция и 2 ядра по-малко  на процесора, както и по-мако памет и със зорове ще пуска FULL HD заради двойно по-калпавото видео! :D

Най-добре първия. За втория повече от 60 лева не бих дал....

За мен този таблет си заслужава напълно 95-те лева! ЦЪК и е много по добър от онзи Panasonic дето повече от 60 лева не му давам.

Разликата между този GoClever и другия е само в процесора! Ако искате още 2 ядра и още 512МБ памет вземете първия. :)

Редактирано от andreas500 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аргументирай се, защо да не е от ЕМАГ ?

Защото ЕМАГ е румънска фирма и таблетите има румънско меню, рядко БГ, а гаранцията недай си боже да се случи нещо трябва да го пратиш в Румъния за твоя сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото ЕМАГ е румънска фирма и таблетите има румънско меню, рядко БГ, а гаранцията недай си боже да се случи нещо трябва да го пратиш в Румъния за твоя сметка.

Отплесваме се от темата, но освен, че са румънска фирма останалото не е вярно изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.