Премини към съдържанието
Impossiblecho_10

Здравеите можете ли да ми препоръчате анти-вирусна програма.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Търся анти-вирусна програма която пречиства вирусите бързо и лесно.Защото имах една но веднъж поисках да я актуализирам и нали цъкнах актуализация и то заби и след 5 минути ми изписа ,че неможе да се актуализира после я истрих.Сега съм без анти-вирусна и се притеснявам за компютъра ми.Моля ако можете ми предложете някаква анти-вирусна програмка със съответния линк за изтегляне .Ще ви помоля за още едно нещо не препоръчваите Avira целия комп ми цепи от нея.:D:) Благодаря предварителнно.

Редактирано от Impossiblecho_10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Какъв ти е Уиндоуса?  Безплатна предполагам искаш? http://www.bitdefender.com/media/html/softpedia-2015/ може тази да свалиш Имаш още два часа промоция. Или си свали http://www.360safe.com/internet-security.html. Може и Баиду. Въпрос на избор.

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма анитиврусна програма, която 100% да те защити от вируси. Човек трябва да се научи да има елементарна компютърна култура при работа с компютъра. Ако нещо не му е ясно да пита. Не случайно във форума има колегите от така наречения HJT Team. Те могат да помогнат ако имаш съмнение за вируси или имаш вируси на компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.