Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изповедтта ми е копнеж по отдавна загубен и неясно оформящ се спомен за чиста жажда. 
Жажда за прост, изпълнен с искренно любопитство(като на дете) и пълен с предезвикателства живот. 

Някои ще кажат ,че кой не иска?

Аз ГО имах!

Имах живот напълно "нормален",пълен с предизвикатествата на прехода(роден съм1973 г.).

Всеки ден беше приключение,достойно за разказ на О,Хенри или поне Дончо Цончев.

На кратко,дете на разведени родители,отгледан от милата ми(покойна вече)баба Райна ,имах цялата свобода на света(такъв,какъвто го познавахме с "кореком" и нахпуващото изобилие от чужди стоки(шоколадът струваше,колкото хляб,бяхме във възторг!).Баща ми беше моряк и пияница(от лични наблюдения го намирам за закономерно),майка ми не познавах,от тук и така сладката свобода за всеки тинейджър.

Сегашните деца са много ощетени,болшинството от тях ,от финансова гледна точка.Ние нямахме такива проблеми,къде законно,къде не ,лично аз разполагах с пари да купя три средно големи апартамента във Варна.

Не,че го направих,даже и през ум не ми е минало.

Купон!!!

Следва продължение......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятна историйка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. "Ние сме децата на 'N'-те години, ние сме последните живели хубаво, всички след това са прости и нямат живот и детство."

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кризата на средната възраст май те е погнала, наборе. Няма страшно, шти мине.  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кризата на средната възраст май те е погнала, наборе. Няма страшно, шти мине.  Публикувано изображение

и теб ще те удари не бой съ

хахаха

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

и теб ще те удари не бой съ

хахаха

Не ми бери грижа, тьотинка. Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. :lol6:

Редактирано от дакини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми бери грижа, тьотинка. Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. Публикувано изображение

дубре бе бабке

кваква

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.