Премини към съдържанието
Impossiblecho_10

Мinecraft ми цепи ужасно много помощт!

Препоръчан отговор

Която и да е версия на майнкрафт да си сваля се ми цепи преди не беше така но сега...Моля ви ако можете ми помогнете да реша този проблем.А ако реша този проблем може да ви питам да ми предложите някои готин сървър за да играя в него ако забиването на играта ми се оправи.Съответно с ип и т.н.Моля не коментираите ако ще се заяждате защото не искам проблеми .Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Малък си и за това не знаеш много, много за update на драйвъри и тъй нататък... Помоли някой батко да ти инсталира drivers за video-card за твоята видео карта и ни напиши какво стана с проблема ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Nemoga po tozi nachin nqmam batko zatova iskam po kompa nqkoi da obqsni drug da komentira inache ms za vnimanieto

Редактирано от Impossiblecho_10 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човекът ти го каза кратко и ясно. Ъпдейтни си видео драйвера и кажи проблема още ли го има.

Редактирано от rusimc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модел на видеокартата да ти намеря драйвъри, че..  :help wanted4: Знаете само едни ****** игри да играете, но драйвъри да update-вате не знаете...  :mad: 

П.П Може и да пишеш на МАЙМУНИЦАТА,но не можеш да си намираш драйвъри, а?  :angry22:

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nqmam video karta na noviq komp :-( :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само заради правописа ти, не бих ти помогнал. Извинявай, че съм краен.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм...нямаш?!?  :wors:  признавам те... Моля най-учтиво някой от форума, който има нерви да помогне на момчето, защото той просто уби всичко в мен с неговите 2-3 коментара 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм...нямаш?!?  :wors:  признавам те... Моля най-учтиво някой от форума, който има нерви да помогне на момчето, защото той просто уби всичко в мен с неговите 2-3 коментара 

ne komentiraite kato ne iskate egasi rabotata wee

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей момченце.. Не стига, че ти обърнах внимание и ми се правиш тука на голямата работа ама..  :angry22: Какъв си такъв ти бе...Хем нямаш хал-хабер от работите хем говориш бе... Върви да видим в някой друг форум дали ще ти обърнат това внимание с такова писане като тебе.. Не стига, че не пишеш на КИРИЛИЦА и ми се правиш на голямата работа... Виж нищо лично, но такива като тебе според мен НЯМАТ МЯСТО В ТОЗИ ФОРУМ...ТУКА ВСИЧКИ СЕ УВАЖАВАМЕ...ПОНЕ АЗ УВАЖАВАМ ТОЗИ, КОЙТО ме уважава или ми е помогнал по някакъв начил..Дори и да ми е казал нещо вярно...! Има една дума RESPECT и явно ти още не си я научил

П.П Съжалявам за Caps Lock-a, но просто не се сдържах...

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На другата тема си писал на кирилица, но туй на собствената си тема не ще да напишеш на кирилица, а?

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На другата тема си писал на кирилица, но туй на собствената си тема не ще да напишеш на ки

Какво значение има нали нещо пак се разбира ако неможете да помогнете не коментираите моля ви

На другата тема си писал на кирилица, но туй на собствената си тема не ще да напишеш на кирилица, а?

нали се разбира се нещо имали значение на коментирай като няма да помагаш

Ей момченце.. Не стига, че ти обърнах внимание и ми се правиш тука на голямата работа ама..  :angry22: Какъв си такъв ти бе...Хем нямаш хал-хабер от работите хем говориш бе... Върви да видим в някой друг форум дали ще ти обърнат това внимание с такова писане като тебе.. Не стига, че не пишеш на КИРИЛИЦА и ми се правиш на голямата работа... Виж нищо лично, но такива като тебе според мен НЯМАТ МЯСТО В ТОЗИ ФОРУМ...ТУКА ВСИЧКИ СЕ УВАЖАВАМЕ...ПОНЕ АЗ УВАЖАВАМ ТОЗИ, КОЙТО ме уважава или ми е помогнал по някакъв начил..Дори и да ми е казал нещо вярно...! Има една дума RESPECT и явно ти още не си я научил

П.П Съжалявам за Caps Lock-a, но просто не се сдържах...

Много ти благодаря за вниманието съжелявам ,че съм те ядосъл.Не си търся проблеми ами само помощ просто исках да разбера имали решение този проблем защото има същия въпрос в един форум като моя и там не са му помогнали.искрено  сежелявам  за неудобството и за правописните грешки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали се разбира се нещо имали значение на коментирай като няма да помагаш

Виж... Не опира до разбирането..Ние ще те разберем и на Английски, но има една думичка култура.... Ако пишеш на Кирилица това е вид уважение за мен...Аз пиша на Кирилица, защото обичам Българския език и Кирилицата... Помисли си на колко държави сме дали Кирилицата, а ти ми пишеш на някакъв измислен език.. Пишеш с Латински букви на български? Не ти ли звучи някак странно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за всичко  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за всичко  :rolleyes:

:handshake:  Така това изречение ми хареса... Нека да преминем с премахването на лага... Можеш ли да ми кажеш с какъв Windows си? 

Windows XP:                                                                                                                                                                                           Windows 7                                                                                                                  

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Windows 8 (този последния)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:handshake:  Така това изречение ми хареса... Нека да преминем с премахването на лага... Можеш ли да ми кажеш с какъв Windows си? 

Windows XP:                                                                                                                                                                                           Windows 7                                                                                                                  

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Windows 8 (този последния)

Публикувано изображение

XP

XP

На Windows Xp съм приятел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре...Предполагам знаеш какво е START там има едно знаме и до него пише Start в долния ляв ъгъл... Цъкаш там и пишеш Run след това ще ти се отвори прозорец там пишеш dxdiag и цъкаш OK след това ще ти излезе едно прозорче там гледаш Display и ми пишеш всичко под Device  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре...Предполагам знаеш какво е START там има едно знаме и до него пише Start в долния ляв ъгъл... Цъкаш там и пишеш Run след това ще ти се отвори прозорец там пишеш dxdiag и цъкаш OK след това ще ти излезе едно прозорче там гледаш Display и ми пишеш всичко под Device  ;)

Излезна ми DirectX Diagnostic Tool като написах dxdiag и какво сега да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ще се опитам да ти помогна, но не съм много търпелив тъй че внимавай! 1. Пиши на кирилица!

2. Инсталираш това:https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1252

Eто ти и снимки как става, обяснявам ти го по най-простия начин, защото не те знак колко разбираш, ама не е много......post-338711-0-30396200-1405970861_thumb.

Това е, и внимавай с езика много си отваряш устата имаш още много хляб да ядеш........!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеима един буттон Display цъкаш го и ми пишеш като коментар какво ти пише там... Просто го копирай 

Здравей, ще се опитам да ти помогна, но не съм много търпелив тъй че внимавай! 1. Пиши на кирилица!

2. Инсталираш това:https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1252

Eто ти и снимки как става, обяснявам ти го по най-простия начин, защото не те знак колко разбираш, ама не е много......Публикувано изображениеБез име.jpg

Това е, и внимавай с езика много си отваряш устата имаш още много хляб да ядеш........!

Хм...Свърши ми работата  :D  Благодаря ти, че аз бавно обяснявам, не чак толкова подробно ти за един пост и оправи работата  ;)  браво колега! Между другото благодаря за програмката  търсех и аз такава за всеки случай да имам  :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеима един буттон Display цъкаш го и ми пишеш като коментар какво ти пише там... Просто го копирай 

Хм...Свърши ми работата  :D  Благодаря ти, че аз бавно обяснявам, не чак толкова подробно ти за един пост и оправи работата  ;)  браво колега! Между другото благодаря за програмката  търсех и аз такава за всеки случай да имам  :yanim:

2 минути само ако може.

2 минути само ако може.

какво каза 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 минути само ако може.

Колегата в предния пост показа точно какво трябва да се прави остави моята идея инсталирай програмата, която ти даде и изпъни каквото ти е казал...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колегата в предния пост показа точно какво трябва да се прави остави моята идея инсталирай програмата, която ти даде и изпъни каквото ти е казал...  :)

ок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм...Свърши ми работата  Публикувано изображение  Благодаря ти, че аз бавно обяснявам, не чак толкова подробно ти за един пост и оправи работата  Публикувано изображение  браво колега! Между другото благодаря за програмката  търсех и аз такава за всеки случай да имам  Публикувано изображение

Няма проблем, нали за това е форума ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.