Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Опитвам се да си преинсталирам компютъра ,но досега бях на 32 битов Уин ,а искам да го направя на 64 бита ,но ми излиза това и когато се опитам да буутна от USB излиза Missing нещо си :( .post-302806-0-38394500-1405952622_thumb. post-302806-0-11149600-1405952616_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъъ, ако искаш да "буутнеш" чрез този SetUp файл, кликайки два пъти с мишката - не се прави така...Трябва да рестартираш компютъра и да го направиш да буутва от USB...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това и направих ,но излиза това missing ....а когато пробвам с диск изобщо не става ,избирам CD/DVD всичко както трябва ,но нестава...все едно няма диск изобщо.

Когато пуснах една програма (windows 7 upgrade advisor) която уж трябва да ми помогне с това нещо ми изписва : You'll need to perform a custom installation of a 64-bit Windows 7 and then reinstall your programs.Make sure to back up your files before you begin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това и направих ,но излиза това missing ....а когато пробвам с диск изобщо не става ,избирам CD/DVD всичко както трябва ,но нестава...все едно няма диск изобщо.

Защо избираш CD/DVD като първо устройство , а говориш , че искаш да буутнеш от USB ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали казах ,че и с двете пробвах знам как се прави ш*бания буут.Дайте съвет от какво може да е това не как се буутва :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нали казах ,че и с двете пробвах знам как се прави ш*бания буут.Дайте съвет от какво може да е това не как се буутва Публикувано изображение

Махни другите устройства и остави единствено USB, за да не може да зарежда от друго място, естествено ако желаеш да преинсталираш от флашка.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах...същото изписва : Missing Operating system. Някаква идея от какво може да е това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Много просто - не си направил bootable USB drive. И затова е missing...Явно е грешен методът ти на направа на флашката. Може да споделиш как си я направил, за се опитаме да открием грешката.Можеш да изтеглиш MobaLiveCD и с нея да пробваш в Windows среда да бутнеш флашката. Странно Nod32 вдига флага на входа на страницата. Тази програмка емулира виртуална машина без инсталиране(един драйвър за виртуален диск само си качва.) Щракваш Boot from USB бутона и показваш кой диск (коя буква) е на USB флашката(диска). А за направата предлагам да ползваш Rufus. Също не се инсталира и свършва всичката работа. Посочваш й пътя до iso файла и щракваш бутон Start.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах...същото изписва : Missing Operating system. Някаква идея от какво може да е това ?

http://www.wintobootic.com/ - избери си някоя от тези програми и направи буутваща флашка .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички който ми помогнаха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.