Премини към съдържанието
chakalcheto_pz1

Програма като RocketDock И за youtube mp3

Препоръчан отговор

Търся 2 програми по точно ми трябват. 1. Трябва ми програма като RocketDock платена/безплатна няма значение трябва ми да е добра. Вмомента съм с RocketDock но искам да направя да имам вдясно и отгоре едното да ми е за игри а другото за програми а няма такава опция. Преди години имах 1 платена доколкото помня и беше много добра и бях много доволен от нея но преди време и не помня името.2.Търся програма която да сваля песни от Youtube само песните, не клиповете също така да няма реклами в песните който е свалила както някой сайтове правят. Преди време ползвах 1 бях много доволен но... я спряха :(. И за жалост я няма вече, търсил сам я но уви.Благодаря, и приятен ден. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Има опции за ляво, дясно, горе, долу, но дали може вдясно и отгоре едновременно (както искаш) честно не знам, но на работа един пич използва тази програма.Ако искаш пробвай я. Лаптопа му не е Vaio, така че става и за други лаптопи!!!

2.Аз ползвам този конвертор-може да си сваляш само песните (както искаш ти).  А и има доста опции за сваляне !

От мен...това.

Приятна вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Има опции за ляво, дясно, горе, долу, но дали може вдясно и отгоре едновременно (както искаш) честно не знам, но на работа един пич използва тази програма.Ако искаш пробвай я. Лаптопа му не е Vaio, така че става и за други лаптопи!!!

2.Аз ползвам този конвертор-може да си сваляш само песните (както искаш ти).  А и има доста опции за сваляне !

От мен...това.

Приятна вечер :)

1. Не искам да е на друга марка защото това си е точно за специална марка лаптоп а моят е леново и е на 3 дни затова изобщо не ми трябва да инсталирам такива програми която не са за тази марка. иначе благодаря. 2. Казах програма неми трябва сайт.. и това е по добро (за песни) http://www.youtube-mp3.org/  И лека вечер :)Намерих я ObjectDock Plus 2 :) Може да заключвате.

Редактирано от chakalcheto_pz1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.