Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой живее ли в такава къща, какви ви са мненията мен лично ми харесват и мисля да сменям

панелката Публикувано изображение

Редактирано от philip_stefanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието. "Сглобяеми" се пише със "С", не със "З".

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой живее ли в такава къща, какви ви са мненията мен лично ми харесват и мисля да сменям

панелката Публикувано изображение

Ами пробвай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.milinkamuk.com/

Един познат си поръча от тук и е доволен. Единствения недостатък, е че фундамента /основата/ трябваше да си я прави /отлива той/. Плати си отделно /за основата/ на друга фирма и реши проблема. Иначе му излезе около 70 000 лева, за около 120 квадрата. От време на време имат промоции в сайта. Разгледай ги. Иначе самата къща я сглобиха до ключ за около 40-45 дни.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм, това иглежда много готино :) Някой може ли да каже мнение от собствения си опит е тези къщи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето малко лъснати бараки. Такива са във великата америка и всяко торнадо над втора степен ги отнася. В България се случват смерчове(европейския термин за торнадо) които са достатъчно силни. Бих използувал такова нещо като бунгало в курорт, но не и за жилище, камо ли основно.

П.П. Като видях и цената и се хванах за главата. Все още в малките населени места има къщи стабилни тухлени сгради с по-голяма разгърната площ на много по-ниска цена.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.