Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Доставчик на телевизия за гр. София


Препоръчан отговор

Извинявам се предварително, ако мястото на тази тема не е тук, но не открих друг подходящ раздел - ако има ще помоля админите просто да я прехвърлят там.

Та изтича ми договора към Мегалан (вече Мтел) и понеже не съм особено доволен от качеството и най-вече от подръжката искам да си сменя доставчика. Към момента клоня към Булсатком единствено заради мачовете на Григор и испанското първенство, но пък се начетох на коментари за качеството на услугата им и вече се колебая.

Бих се радвал на всякакви коментари и съвети, благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявам се предварително, ако мястото на тази тема не е тук, но не открих друг подходящ раздел - ако има ще помоля админите просто да я прехвърлят там.

Та изтича ми договора към Мегалан (вече Мтел) и понеже не съм особено доволен от качеството и най-вече от подръжката искам да си сменя доставчика. Към момента клоня към Булсатком единствено заради мачовете на Григор и испанското първенство, но пък се начетох на коментари за качеството на услугата им и вече се колебая.

Бих се радвал на всякакви коментари и съвети, благодаря предварително :)

АКО минеш на булсатком кабел забрави,най сериозният доставчик на интернет и телевизия е ОнлайнДирект други за мен не съществуват в София,яка подръжка това е,имам 10 кабела на интернет доставчици само техния е най добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АКО минеш на булсатком кабел забрави,най сериозният доставчик на интернет и телевизия е ОнлайнДирект други за мен не съществуват в София,яка подръжка това е,имам 10 кабела на интернет доставчици само техния е най добър.

Е забравил си да споменеш че покритието е на половин София само :)

Но и създателя на темата не е казал от кой квартал е...

 

Хубава тема и аз от половин година седя на безсрочен договор към Мегалан докато измисля към кой да се вържа.

 

Ще интересно да чуем различни мнения: Близуу, Виваком...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е забравил си да споменеш че покритието е на половин София само :)

Но и създателя на темата не е казал от кой квартал е...

 

Хубава тема и аз от половин година седя на безсрочен договор към Мегалан докато измисля към кой да се вържа.

 

Ще интересно да чуем различни мнения: Близуу, Виваком...

ВСИЧКИ съм ги пробвал пълен провал тея са по бързи и от бърза помощ в сверата на повикване и подръжка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях на Мегалан ,но преди година и половина ги смених с Виваком-оптика и телевизия и съм супер доволен!За това време да чукна на дърво не съм имал прекъсване или проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях на Мегалан ,но преди година и половина ги смених с Виваком-оптика и телевизия и съм супер доволен!За това време да чукна на дърво не съм имал прекъсване или проблеми!

ТИ си късметлия..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...