Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам Samsung UE-40F6400. Днес в горния ляв ъгъл ми излезе едно съобщение " Geolocation request. Allow geolocation request? Y/N.

Не мога да го махна. Предгледах всички настройки, също така с дистанционото не мога да маркирам нито бутона No нито Yes. 

Моля помагайте. Благодаря предварително! 

Прилагам снимка на съобщението.

post-337474-0-64872800-1406023831_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравей, и аз имам същият проблем и незнам как да го оправя.

На нашият му премахнахме съобщението по следният начин : от голямото дистанц.-бутон меню-система -настройка-парола  0000  - следвам стъпки от 1 до 8- и без актуализация на стъпка 8 - и се връщам наобратно от 8 до 1  - накрая бутон ehit  от дистанц. и готово.

Здравейте, имам Samsung UE-40F6400. Днес в горния ляв ъгъл ми излезе едно съобщение " Geolocation request. Allow geolocation request? Y/N.

Не мога да го махна. Предгледах всички настройки, също така с дистанционото не мога да маркирам нито бутона No нито Yes. 

На нашият му премахнахме съобщението по следният начин : от голямото дистанц.-бутон меню-система -настройка-парола  0000  - следвам стъпки от 1 до 8- и без актуализация на стъпка 8 - и се връщам наобратно от 8 до 1  - накрая бутон ehit  от дистанц. и готово.

Редактирано от nelikb (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз имам същият проблем и незнам как да го оправя.

Много благодаря получи се но след като смених и държата от България на произволна, след това я върнах пак на България. Благодаря отново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря получи се но след като смених и държата от България на произволна, след това я върнах пак на България. Благодаря отново!

Моля, радвам се че съм ви помогнал:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, радвам се че съм ви помогнал:)

Здравейте, първо искам да ви благодаря за дадената информация, но на моят телевизор не се получава стига само до стъпка 6 и по натам не позволява. Моля някой от вас да ми помогне. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо искам да ви благодаря за дадената информация, но на моят телевизор не се получава стига само до стъпка 6 и по натам не позволява. Моля някой от вас да ми помогне. Благодаря предварително.

https://malaysia.answers.yahoo.com/question/index?qid=20140722014752AAvLCHS

Доколкото разбрах трябва да си изчезне само до 24 часа ;)

Редактирано от Manolov Ivan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е функция на интернет браузъра на телевизора.

Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или  "no" .

Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или  "no" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .

Благодоря на всичкш!Оправих го!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодоря на всичкш!Оправих го!

как да отворя интернет браузъра ... първо да вляза в smart hub и от там интернет браузъра ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да отворя интернет браузъра ... първо да вляза в smart hub и от там интернет браузъра ли ?

Аз също бих искал да попитам как да отворя браузъра, за да стигна до тази активация. Стигам само до рекламна страница на Самсунг България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много досаден проблем наистина и явно е нещо масово от вчера, понеже няколко приятелчета се оплакаха от същото.

При мен решението беше: http://bebefon.bg/threads/geolocation-request-allow-geolocation-request-samsung-tv.240/

Засега проблема изчезна, да се надяваме, че повече няма да има и помен от него.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много досаден проблем наистина и явно е нещо масово от вчера, понеже няколко приятелчета се оплакаха от същото.

При мен решението беше: http://bebefon.bg/threads/geolocation-request-allow-geolocation-request-samsung-tv.240/

Засега проблема изчезна, да се надяваме, че повече няма да има и помен от него.  :)

При мен когато съм в браузъра съобщението излиза но не е активно , смисъл не ми позволява да избера No / Yes , мн почна да ме ядосва цялата тая схема , мн гадно седи в ъгъла навсякъде , дайте още идеи , няма ли да си изчезне най накрая ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен когато съм в браузъра съобщението излиза но не е активно , смисъл не ми позволява да избера No / Yes , мн почна да ме ядосва цялата тая схема , мн гадно седи в ъгъла навсякъде , дайте още идеи , няма ли да си изчезне най накрая ....

Днес писах в лайв чата на страницата на самсунг и ето какво ми отговориха относно проблема:

"Женя : Здравейте, разговаряте с Женя! С какво мога да съм Ви полезна?Стефан Стефанов : От вчера се появи съобщение в горният ъгъл на телевизор SAmsung UE40F5500, което гласи: Geolocation request, и немога да го отстраняЖеня : Запознати сме с Вашето затруднение, за което се извиняваме.Женя : В момента се работи на централният сървър на Самсунг и поради тази причина се появява съответното съобщениеЖеня : Последната информация, която сме получили е, че днес е възможно да се приключи процедурата за профилактика.Стефан Стефанов : Значи ли че ще се оправи след като мине профилактикатаЖеня : ДаЖеня : С друга информация мога ли да Ви помогна?Стефан Стефанов : ОК лек денЖеня : Благодарим Ви! Лек ден и на Вас!Женя : Беше удоволствие да Ви помогнем.Ще се радваме даполучим обратна връзка от Вас, като попълните проучването в края на чата. Благодарим Ви!" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пробвах пре браузъра но бутоните "yes" или  "no"  не ми успях да ги натисна успявах да ги маргитам но не и да кликна върху тях. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се изчисти вчера и до момента не се появява повече: 

Smart Hub - Web Browser - отивате върху табелката ( с курсора на дистанционното или ако имате свързана мишка ) и избирате "NO" !!!

ПАК ПОВТАРЯМ - ТОВА Е ФУНКЦИЯ САМО НА WEB БРАУЗЪРА !!!

Аз пробвах пре браузъра но бутоните "yes" или  "no"  не ми успях да ги натисна успявах да ги маргитам но не и да кликна върху тях. 

Smart Hub - Web Browser - отивате върху табелката ( с курсора на дистанционното или ако имате свързана мишка ) и избирате "NO" !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако свържа мишка с която е USB ще стане ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и по-точно от сайта на самсунг

вече пита за местоположението ни

и понеже при мен не бяха активни бутоните а в браузера се скриваше съобщението и цялата лента с бутони и менюта на браузера не бяха активни, стигнах и до ресетване на смарт хъб-а (голяма глупост), а проблема се решава доста просто:

спирате интернета (да не се появява съобщението), след което просто от настройките на браузера сменяте началната страница.

Единствено остава проблема с отварянето на сайтове които питат за локацията... (и вероятно ще чакаме ъпдейт)

Редактирано от ti6o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.