Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам Samsung UE-40F6400. Днес в горния ляв ъгъл ми излезе едно съобщение " Geolocation request. Allow geolocation request? Y/N.

Не мога да го махна. Предгледах всички настройки, също така с дистанционото не мога да маркирам нито бутона No нито Yes. 

Моля помагайте. Благодаря предварително! 

Прилагам снимка на съобщението.

post-337474-0-64872800-1406023831_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз имам същият проблем и незнам как да го оправя.

На нашият му премахнахме съобщението по следният начин : от голямото дистанц.-бутон меню-система -настройка-парола  0000  - следвам стъпки от 1 до 8- и без актуализация на стъпка 8 - и се връщам наобратно от 8 до 1  - накрая бутон ehit  от дистанц. и готово.

Здравейте, имам Samsung UE-40F6400. Днес в горния ляв ъгъл ми излезе едно съобщение " Geolocation request. Allow geolocation request? Y/N.

Не мога да го махна. Предгледах всички настройки, също така с дистанционото не мога да маркирам нито бутона No нито Yes. 

На нашият му премахнахме съобщението по следният начин : от голямото дистанц.-бутон меню-система -настройка-парола  0000  - следвам стъпки от 1 до 8- и без актуализация на стъпка 8 - и се връщам наобратно от 8 до 1  - накрая бутон ehit  от дистанц. и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и аз имам същият проблем и незнам как да го оправя.

Много благодаря получи се но след като смених и държата от България на произволна, след това я върнах пак на България. Благодаря отново!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря получи се но след като смених и държата от България на произволна, след това я върнах пак на България. Благодаря отново!

Моля, радвам се че съм ви помогнал:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля, радвам се че съм ви помогнал:)

Здравейте, първо искам да ви благодаря за дадената информация, но на моят телевизор не се получава стига само до стъпка 6 и по натам не позволява. Моля някой от вас да ми помогне. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо искам да ви благодаря за дадената информация, но на моят телевизор не се получава стига само до стъпка 6 и по натам не позволява. Моля някой от вас да ми помогне. Благодаря предварително.

https://malaysia.answers.yahoo.com/question/index?qid=20140722014752AAvLCHS

Доколкото разбрах трябва да си изчезне само до 24 часа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е функция на интернет браузъра на телевизора.

Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или  "no" .

Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или  "no" .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .Това е функция на интернет браузъра на телевизора.Просто отворете Web браузъра- съобщението става активно и изберете "yes" или "no" .

Благодоря на всичкш!Оправих го!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как да отворя интернет браузъра ... първо да вляза в smart hub и от там интернет браузъра ли ?

Аз също бих искал да попитам как да отворя браузъра, за да стигна до тази активация. Стигам само до рекламна страница на Самсунг България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много досаден проблем наистина и явно е нещо масово от вчера, понеже няколко приятелчета се оплакаха от същото.

При мен решението беше: http://bebefon.bg/threads/geolocation-request-allow-geolocation-request-samsung-tv.240/

Засега проблема изчезна, да се надяваме, че повече няма да има и помен от него.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много досаден проблем наистина и явно е нещо масово от вчера, понеже няколко приятелчета се оплакаха от същото.

При мен решението беше: http://bebefon.bg/threads/geolocation-request-allow-geolocation-request-samsung-tv.240/

Засега проблема изчезна, да се надяваме, че повече няма да има и помен от него.  :)

При мен когато съм в браузъра съобщението излиза но не е активно , смисъл не ми позволява да избера No / Yes , мн почна да ме ядосва цялата тая схема , мн гадно седи в ъгъла навсякъде , дайте още идеи , няма ли да си изчезне най накрая ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен когато съм в браузъра съобщението излиза но не е активно , смисъл не ми позволява да избера No / Yes , мн почна да ме ядосва цялата тая схема , мн гадно седи в ъгъла навсякъде , дайте още идеи , няма ли да си изчезне най накрая ....

Днес писах в лайв чата на страницата на самсунг и ето какво ми отговориха относно проблема:

"Женя : Здравейте, разговаряте с Женя! С какво мога да съм Ви полезна?Стефан Стефанов : От вчера се появи съобщение в горният ъгъл на телевизор SAmsung UE40F5500, което гласи: Geolocation request, и немога да го отстраняЖеня : Запознати сме с Вашето затруднение, за което се извиняваме.Женя : В момента се работи на централният сървър на Самсунг и поради тази причина се появява съответното съобщениеЖеня : Последната информация, която сме получили е, че днес е възможно да се приключи процедурата за профилактика.Стефан Стефанов : Значи ли че ще се оправи след като мине профилактикатаЖеня : ДаЖеня : С друга информация мога ли да Ви помогна?Стефан Стефанов : ОК лек денЖеня : Благодарим Ви! Лек ден и на Вас!Женя : Беше удоволствие да Ви помогнем.Ще се радваме даполучим обратна връзка от Вас, като попълните проучването в края на чата. Благодарим Ви!" 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах пре браузъра но бутоните "yes" или  "no"  не ми успях да ги натисна успявах да ги маргитам но не и да кликна върху тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се изчисти вчера и до момента не се появява повече: 

Smart Hub - Web Browser - отивате върху табелката ( с курсора на дистанционното или ако имате свързана мишка ) и избирате "NO" !!!

ПАК ПОВТАРЯМ - ТОВА Е ФУНКЦИЯ САМО НА WEB БРАУЗЪРА !!!

Аз пробвах пре браузъра но бутоните "yes" или  "no"  не ми успях да ги натисна успявах да ги маргитам но не и да кликна върху тях. 

Smart Hub - Web Browser - отивате върху табелката ( с курсора на дистанционното или ако имате свързана мишка ) и избирате "NO" !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако свържа мишка с която е USB ще стане ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и по-точно от сайта на самсунг

вече пита за местоположението ни

и понеже при мен не бяха активни бутоните а в браузера се скриваше съобщението и цялата лента с бутони и менюта на браузера не бяха активни, стигнах и до ресетване на смарт хъб-а (голяма глупост), а проблема се решава доста просто:

спирате интернета (да не се появява съобщението), след което просто от настройките на браузера сменяте началната страница.

Единствено остава проблема с отварянето на сайтове които питат за локацията... (и вероятно ще чакаме ъпдейт)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване