Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново! Значи имам персонален компютър с windows xp, когато си купих компютърът, компютърният техник когато е инсталирал windows офис пакет не ми е инсталирал internet explore. Единственото което намирам е в C:Program file папка Internet Explorer и вътре има някакви файлове от които единият е с име "ie explore application ". Аз съм изтеглил internet explorer 8 от както съм купил компютъра от windows форум за България и там прочетох, че тази версия на браузъра става за windows xp  Обаче мине 3-4 месеца и internet explorer 8 не може да роботи правилно, след това от този форум го изтеглям на ново и след два месеца пак същото! Искам да го изтегля този браузър поради простата причина, че е нужен на баща ми заради "Електронен подпис".

Каже как да постъпя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Електронният подпис работи безпроблемно и с други браузъри, но е абсурдно да се иска IE за Windows, защото браузърът е част от самата операционна система. Вероятно при инсталация е ползвана самоделка на някой "умник" с "огромни" компютърни познания...

Кой знае какво още му липсва на тоя Windows, затова най-добре го преинсталирайте с нормална версия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да се оправи само с преинсталация или поправка на Windows. Най-вероятно са изтрити неправилно файловете на Интернет Експлорер браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би ти трябва Servise Pack 3 и какво значи "не работи правилно"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би ти трябва Servise Pack 3 и какво значи "не работи правилно"?

Ами той е Servise pack 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай http://www.filehippo.com/download_internet_explorer_xp {не е реклама] от дясно има меню с по-дърти версий.Не препоръчвам explorer особено за хп,защото самия браузър е пълен с дупки.Лек ден

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.