Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, изтича ми договора към Мегалан (вече Мтел) и понеже не съм сигурен дали искам да продължа с тях, защото най-вече подръжката вече за нищо не става, особено откакто затвориха и форума на Мегалан.Та искам да попитам за съвети и препоръки за някой качествен доставчик в кв. Гео Милев, София? Благодаря предварително :)Пуснал съм и подобна тема за телевизия, така че ако знаете за някои хубави комбо оферти ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,ползвам телевизия и интернет от Net-1. Плащам по 10.45 на месец за първите 6 месеца и после по 21.00 май ще ми стане таксата. Възползвах се от тази оферта при преподписване.Телевизия почти не гледам, имам малко оплаквания, но интернета е тип-топ. На скоро увеличиха и скоростите, сега свалям с по 10-11 MB/s, което по сметки на ум е около 90 Mbps.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм в Гео Милев и януари месец бях пред същата дилема. След доста четене и двоумене взех интернет и кабелна от Нет1. Доволен съм от избора, интернета и телевизията са по-добри от М-тел, а цените са доста по- ниски.

П.П. И при мен скоростите са идентични, но съм на 21,90 лв. месечно за интернет и кабелна

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм от квартала и след 6 години абонат на Мегалан вече ползвам Виваком(интернет и телевизия) и съм супер доволен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. И при мен скоростите са идентични, но съм на 21,90 лв. месечно за интернет и кабелна

Да де, и на мен толкова ще ми стане, но първите 6 месеца са ми на 10.45, защото преподписах. Преди това бях на безсрочен известно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,ползвам телевизия и интернет от Net-1. Плащам по 10.45 на месец за първите 6 месеца и после по 21.00 май ще ми стане таксата. Възползвах се от тази оферта при преподписване.Телевизия почти не гледам, имам малко оплаквания, но интернета е тип-топ. На скоро увеличиха и скоростите, сега свалям с по 10-11 MB/s, което по сметки на ум е около 90 Mbps.Поздрави!

Гледам, че и сега тази оферта е още активна, което е супер предложение! А с телевизията какви точно оплаквания имаш? А качеството на каналите добро ли е и по-конкретно на HD каналите? Някакви допълнителни такси за оборудване има ли? Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че и сега тази оферта е още активна, което е супер предложение! А с телевизията какви точно оплаквания имаш? А качеството на каналите добро ли е и по-конкретно на HD каналите? Някакви допълнителни такси за оборудване има ли? Мерси Публикувано изображение

Не, няма такси, при първоначалното подписване на договора даже ми дадоха безплатен рутер подарък. Аз им казах, че си имам и не ми трябва, те ми вика - "Подри го на някого тогава". Е това и направих. Дадоха ми и карта за отстъпка на Лукойл.

Проблема с телевизията май е по-скоро в моят телевизор, защото и със старият доставчих се наблюдаваше същото - насичане и накъсване на определени канали.

Но аз гледам 1 път в месеца, честно казано, само дето я плащам... Нямам някакво реално наблюдение. Дискавъри си върви идеално Публикувано изображениеПубликувано изображение Другите канали толкова ги и пускам Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер, мерси много за инфото! Ще поровя още малко и май натам ще се мятам - изглеждат добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност мрежата на нет 1 е оптика до сградата като моя доставчик я ми кажете като плащате да речем за 40 mbps X+тв и ако района ти е оптичен с оптика до блока пак ли с 11 мб сваляте ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 45 по договор си ги държи 90 постоянно. Свалям с 10-12. Като ги умножиш по 8 ти дава точно толкова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в крайна сметка преподписах с Мтел, защото реших да си сестя главоболията с нови инсталации (евентуално нови дупки) и тн. и си ползвам изградената до момента мрежа. Първи ден ми е и още нямам пълна картина на случващото се, но май съм доволен. Плащам по 28.90 на месец за 50 mbps и над 160 канала телевизия и за нета получавам следното:
свалях от замунда напред с около 8-9 мб

Публикувано изображение

ще пиша по-нататък да видим как ще се развият нещата.

Единственият проблем тук е адски неадекватната поддръжка. Не знам разлезили са ме Мегалан ли какво, ама тия сега са толкова некомпетентни и толкова да ги мързи да мислят, че лошо ми става :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз точно заради поддръжката избягах от М-тел.  При преместване на нов адрес ми взеха 40 лв. предварително (окабеляване на ново място) и 10 дена не можаха да намерят време да ме свържат. При Мегалан нямаше такса за преместване и въпреки всичко се е случвало още същия ден да ме свържат :) На предишния адрес бях със оптика до дома и какви премеждия бяха- не е истина. Щяхме да си извадим очите с поддръжката във форума. Проблема беше с ъплауда, и тествано лично, най- зле сваляха от мен потребители на М-тел. Държеше им 400-500к. А от Белоградчик и Велико Търново сваляха 9-10 пъти по- бързо. Накрая вдигнах ръце, намерих някакво компромисно решение и изчаках да ми изтече договора. Отделно дето някой сайтове трябваше да ги пробвам по 10 пъти и повече докато благоволи да се свърже. Сега си се свързват от раз, но тогава не ми се занимаваше вече с М-телци.

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам за този пакет на Net1, за който сте говорили (http://www.net1.bg/Частни%20клиенти/Пакетни%20услуги/Пакети%20на%20супер%20цени?view=3), дали според Вас е подходящ за нас със съквартирантката ми в Студентски град. Ползваме два компютъра, с рутер сме и имаме едно малко старо телевизорче.

Редактирано от e-elly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де, и на мен толкова ще ми стане, но първите 6 месеца са ми на 10.45, защото преподписах. Преди това бях на безсрочен известно време.

После може пак да преподпишеш и да предплатиш и пак да ти е 10 кинта.

Това е "промоция" уж, ама са си редовните им цени. А и касиерите те подтикват да преподпишеш и да предплатиш за да ти е по изгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам за този пакет на Net1, за който сте говорили (http://www.net1.bg/Частни%20клиенти/Пакетни%20услуги/Пакети%20на%20супер%20цени?view=3), дали според Вас е подходящ за нас със съквартирантката ми в Студентски град. Ползваме два компютъра, с рутер сме и имаме едно малко старо телевизорче.

Ще ви е достатъчно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После може пак да преподпишеш и да предплатиш и пак да ти е 10 кинта.

Това е "промоция" уж, ама са си редовните им цени. А и касиерите те подтикват да преподпишеш и да предплатиш за да ти е по изгодно.

Има и фирми (няма да казвам имена) които предлагат услуга без срочен договор - плаща се месец за месец и когато спреш да плащаш си свободен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа мнение за НЕТ1 - специално се регистрирах - на Оборище вече няколко месеца не могат да си оправят услугата - плащам за най бързия нет (като скороста е ОК) но непрекъснато прекъсва (поне 20 пъти на ден) което е много изнервящо - от два месеца чувам каво ли не - рутера бил виновен, канала бил претоварен - едно момче което беше свестно дойде и преинсталира софтуера на рутера и за 2 дена беше ок и после пак почна с номерата - много тъпа фирма която не може вече повече от 2 месеца да ми достави нормална услуга - чакам още ч месец да ми изтече договора и паля с 200 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.