Премини към съдържанието
толчо

Изчезнаха ми функции в windows xp

Препоръчан отговор

Значи аз съм с windows xp servise pack 3 и преди малко от старт менюто ми изчезнаха следните неща "програмата Paint, калкулатора, еквивалайзера за настройките на звука и всичките игри на windows"!

Ползвам звукова програма "SoundMAX HD Audio" и днес спря да ми се отваря еквивалайзера за настройките на звука "CD Volume>SWS Volume>Microphone Volume>Line in>volume"! Той изчезна от тескбара и от старт менюто с програми. Отварям Контролен панел>звуци и аудиосвойства> кликвам върху отметката постави икона за сила на звука в лентата с задачи>появява ми се следното съобщение: "Windows не може да покаже контрола за силата на звука на лентата с задачи, защото програма за управление на силата на звука не е инсталирана". Когато щракна върху Аудио и Глас>след това сила на звука ми изписва следното съобщение "Windows не може да изпълни Snd win 32.exe". Същото се изписва и когато щракна върху Глас и Сила на звука

Когато щракна в СТАРТ>ВСИЧКИ ПРОГРАМИ>>ПРИНАДЛЕЖНОСТИ, в тези папки ми е изчезнал "Калкулаторът и Paint" а в папка игри са ми изчезнали всичките игри.

Как мога да ги възстановя тези програми, игрите и да оправя SoundMAX HD Audio за windows xp?

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи аз съм с windows xp servise pack 3 и преди малко от старт менюто ми изчезнаха следните неща

Кажи сега, какво маза по компютъра преди да ти изчезнат нещата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей да не би да си ги спрял от Windows компонентите,или да си прихванал някаква гадина? За sound трябва да кажеш драйварите

П.С За проблема намерих това https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130102122004AAuDTIl {не е реклама} надявам се да помогне

Публикувано изображение

Редактирано от Holla. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи сега, какво маза по компютъра преди да ти изчезнат нещата ?

Нищо особено '"Ken" просто не можах да пемахна exe.-то на програмата goole earth от менюто за деинсталация и ползвах програмата "REVOUINSTALLER" както ми дадоха съвет по темата http://www.kaldata.com/forums/topic/229959-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%8E%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D1%8F-%D0%BA%D0%BE%D0%BC/

Премахнах exe.-то на google earth с тази програма и след това стана това мазало с липсата.

Здравей да не би да си ги спрял от Windows компонентите,или да си прихванал някаква гадина? За sound трябва да кажеш драйварите

П.С За проблема намерих това https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130102122004AAuDTIl {не е реклама} надявам се да помогне

Публикувано изображение

Holla направих го това обаче ми изписва на английски нещо от рода на "ПОСТАВИ ДИСК С ДРАЙВЕРИ".

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвайте инсталационното сиди на ЕксПи-то. Обикновено омазването от такива програми води до преинстал... Ако имате точка на възстановяване или направен бекъп, може и да се оправят нещата...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.