Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предложете ми лаптоп до 1200лв. Ще го ползвам за интернет и игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете ми лаптоп до 1200лв. Ще го ползвам за интернет и игри.

Теми бол. За игри, по-добре стационарен. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ,че няма как да е геймърски ,но искам да е възможно най-добрия за тази цена. И става за игри като world of tanks и др такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз също си търся лaптоп зa споменaтите цели и зaсегa съм се спрял нa http://www.laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_3537-dell_inspiron_3537_5397063477296Външния вид е мaксимaлно опростен зa сметкa нa високи пaрaметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Aз също си търся лaптоп зa споменaтите цели и зaсегa съм се спрял нa http://www.laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_3537-dell_inspiron_3537_5397063477296Външния вид е мaксимaлно опростен зa сметкa нa високи пaрaметри.

Не го купувай ,защото само ще се набуташ с 1200лв. И аз като го видях си викам егати параметрите за тази цена обаче разгледах в интернет мнения за него и се оказа ,че е с некачествена изработка и множество проблеми като например с wi-fi и драивърите. http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3518/t/19534278.aspx  само в този форум има около 30 човека с такива проблеми

Някой ще ми помогне ли за избора?

Редактирано от ruskovak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен в такъв случай да вземеш някое леново:Лаптоп Lenovo Z510 59-403848 -> 1199 lv.Процесор: Двуядрен Intel Core i3-4000M 2.40GHzДисплей: 15.6 инча / 39.62 см 1366×768 матов LEDRAM памет: 8GB DDR3 1600 MHzХард диск: 1TB (1000GB) 5400rpm SATAВидео карта: NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB собствена паметЛаптоп Lenovo Z510 59-403823 -> 1299 lv.Процесор: Двуядрен Intel Core i5-4200M 2.50GHz/3.10GHzДисплей: 15.6 инча / 39.62 см 1366×768 матов LEDRAM памет: 8GB DDR3 1600 MHzХард диск: 1TB (1000GB) 5400rpm SATAВидео карта: NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB DDR3 собствена паметЛаптоп Lenovo M5400 59-423512 -> 1199 lv.Процесор: Двуядрен Intel Core i5-4200M 2.50GHz/3.10GHzДисплей: 15.6 инча / 39.62 см 1366x768 матов LEDRAM памет: 8GB DDR3L 1600 MHzХард диск: 1TB (1000GB) 5400rpm SATAВидео карта: NVIDIA GeForce GT 740M с 2GB собствена паметZ-ките са "малко" по-качествени като изработка.

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите - Lenovo Z510 59-403848 или ASUS X550LN-XO014D? На модела на асус му е малко-по-добра видеокартата ,но видях някъде ,че на процесорите който са със U на края не са хубави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леновото определено е с по-добра сглобка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го купувай ,защото само ще се набуташ с 1200лв. И аз като го видях си викам егати параметрите за тази цена обаче разгледах в интернет мнения за него и се оказа ,че е с некачествена изработка и множество проблеми като например с wi-fi и драивърите. http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3518/t/19534278.aspx само в този форум има около 30 човека с такива проблемиНякой ще ми помогне ли за избора?

Не го купувай ,защото само ще се набуташ с 1200лв. И аз като го видях си викам егати параметрите за тази цена обаче разгледах в интернет мнения за него и се оказа ,че е с некачествена изработка и множество проблеми като например с wi-fi и драивърите. http://en.community.dell.com/support-forums/laptop/f/3518/t/19534278.aspx само в този форум има около 30 човека с такива проблемиНякой ще ми помогне ли за избора?

Тея дето сa имaли проблеми,то твa е било преди годинa и нещо.Зa еднa годинa невярвaм Dell дa не сa опрaвили проблемите с ъпдейтa нa дрaйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея дето сa имaли проблеми,то твa е било преди годинa и нещо.Зa еднa годинa невярвaм Dell дa не сa опрaвили проблемите с ъпдейтa нa дрaйверите.

Те ако са само драйвърите, ще е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да е било преди година и половина като в този форум дето ти пратих има мнения на хора с тези проблеми от тази година. А и както казах проблемите не са само с драйверите. Проблемите са със wi-fi , драйвърите ,шум при по-голямо натоварване (много повече от нормалното),черен екран също така на много притежатели на този модел при standby режим лаптопа крашва и трябва да се рестарира и др. Сори ама поне мен тези неща няма как да не ме откажат.

Редактирано от ruskovak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с крашването при заспиване на Дел-чета беше доста отдавна. Получаваше се с кофти уиндоус пиратки.

ПС: според скромния ми опит с няколко лаптопа

Редактирано от Игнатов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези Леново-та видеото е 64-битово ако не се лъжа и е кофти за игрите.

Играх си наскоро с това: HP ProBook 450 H6P53EA и за 1200 лв. според мен е перфектен вариант. Хем прилична и по-здрава сглобка, хем матов екран и сериозни параметри и 128-битово видео, което е горе долу клас на GT740, така че и с игрите ще се справя добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.