Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте..Значи гледах доста такива теми,но не и това което ме интересува като отговор, за това дано някой да знае решението на проблема.Проблема е там,че записвачката ми чете само CD а Dvd изобщо не разчита,че има пъхнат такъв диск.Преди бях записвал Dvd на друг компютър,след което тръгна по магия на лаптопа ми,и това беше единствения път,сега изобщо не го отразява.Ужасно кофти е,трябва да записвам някои неща, а нямам възможност,като ми прави този проблем.Почистване ли е нужно? Ако да как?Драйвер ли липсва?Или направо ново устройство да се вземе?Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно лазера отговарящ за DVD-тата си е заминал. Няма да се реши проблема без сервиз.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих попитал дали си сигурен, че тази записвачка чете DVD.Поне с марка и модел да говорехме, ако е в лаптоп - марка и модел на лаптопа...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам една такава записвачка като вашата изчистих окото бачкаше 1 - 2 месеца и после пак не чете на боклука и нова си купете 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувай нова!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно се е заминала или е дефектна, ако намериш някъде взимай си нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглобяваш устройството, наплюнчваш леко кутрето, минаваш два-три пъти по лещата и пробваш пак. Безотказен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FOTOTO
      Здравейте
      Въпрос за вътрешни устройства DVD
      Случваме с доста често при ново или работело не много устройство, когато записвам с него на x4, x8, x16 скорости
      същото устройство да чете записаните файлове много бавно след това, на други устройства четенето не е толкова бавно
      пускат се и други записани дискове не записване на това устройство проблема е същия
      предложения препоръки за премахване на проблема
      Благодаря
    • от 0u7s1d3r
      Здравейте,купих си портативно двд Теско , но като пусна записан диск с филми субтитрите излизат на маймунеца.Проверих в настройките ,но няма никъде където да се зададе за промяна на субтитрите в кирилица.Та въпроса ми е , има ли начин да добавя /инсталирам като опция кирилица , за да може да ги разчита ?
    • от ImagineMe
      Здравейте! 
      Имам проблем относно реда на изпълнение на музикалните файлове, записани на флаш памет и пускани на трансмитер в колата. Именувал съм файловете под имената "1. Някаква песен", "2. Друга песен" и така нататък, като исках да са в точен последователен ред. Обаче трансмитера на колата ги пуска разбъркано и когато искам да отида на песен 218, да кажем, се пуска съвсем друг файл, наименуван "136" например. Това оправя ли се при CD Плейър със слот за флашка или така ще си остане? Ако има някакъв начин да се оправи, помогнете, моля. 
    • от grantpri
      Здравейте имам това СД CLARION RD3-01  PU-2471A  свалено е от Пежо 307 и искам да го монтирам на 206, но не мога да му намеря кода. Благодаря предварително поздрави!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.