Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи наскоро си взех мишка A4 F5 V-TRACK ( http://www.technopolis.bg/b2c/details/562786/P11020201/Mishka-A4-F5-V-TRACK ). Сложих си я на компа, изписа че драйвера е инсталиран успешно, мишката си движи, но изведнъж спира. С 2 думи мърда за 1 минута и спира изведнъж и не мърда. Сложих си старата и тя се движи идеално. Сложих пак Х7-цата, но пак мърда за 1 минута и спира. Някакви предложения ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахах :D

колегата ти казва да направиш рекламация в магазина, а не че правиш реклама :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламация означава да отидеш във магазина и да се договорите дали ще ти връщат парите, сменят продукта и т.н..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи наскоро си взех мишка A4 F5 V-TRACK ( http://www.technopolis.bg/b2c/details/562786/P11020201/Mishka-A4-F5-V-TRACK ). Сложих си я на компа, изписа че драйвера е инсталиран успешно, мишката си движи, но изведнъж спира. С 2 думи мърда за 1 минута и спира изведнъж и не мърда. Сложих си старата и тя се движи идеално. Сложих пак Х7-цата, но пак мърда за 1 минута и спира. Някакви предложения ??

Ако Ви върнат парите, можете да я купите и по-евтино. Тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако Ви върнат парите, можете да я купите и по-евтино. Тук.

Аз лично след такъв проблем не бих си купил същата...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично след такъв проблем не бих си купил същата...

Преди 4г. имах проблем с моята (друга марка), смених я и не е мръднала, все още.

Всеки продукт, може да даде дефект.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не не смисъл не е от мишката, защото я пробвах на друг комп и си работи а на моя пробвах още 3 и те по същия начин правят.

Има ли нещо общо това, че съм на ХP а уиндоус не поддържат изцяло XP вече ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не не смисъл не е от мишката, защото я пробвах на друг комп и си работи а на моя пробвах още 3 и те по същия начин правят.

Има ли нещо общо това, че съм на ХP а уиндоус не поддържат изцяло XP вече ?

Това, че мишката работи, трябваше да е в първата Ви публикация!

П.П. Когато проблема не е обяснен подробно, темата се пълни с напразни писания.

Редактирано от chochomen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам, но не съм знаел. Ако имате някакви идей кажете. Тя просто се движи 1 минута и изведнъж спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислил ли си за ъпгрейд? XP вече е доста стара ОС, пък не е като да нямаш пари щом си купуваш 40 левова мишка.

Едит: И при положение, че старата мишка си е работела.

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпни си драйвъри от сайта на А4, сслед инсталация ще имаш контролен панел през който ще настроиш да не сменя каналите а да е само един постоянен. Въпросния канал си го избираш с проба/грешка :). Другото което трябва да направиш е да махнеш чавката на Allow windows to stop this device to preserve power (пиша по памет)в Control panel –> device manager на УиндоусаP.S. не съм погледнал че е жична, значи остава power management-a или да си е дефектирала

Редактирано от rostislaf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.