Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

моля посъветвайте ме за някоя програма, чрез която мога да водя инвентар на фирма става въпроса за компютри монитори принтери и др. техника като дрелка, зеги и т.н. вкл. и бюра и столове. Като искам да има възможност да се добавя фактура към съответния артикул за да мога примерно да прикрепя фактура за Windows на компютрите. Аз намерих доста добри но за съжаление са само на английски а ми трябва да е на Български.

Програмта ще се ползва с корпоративна цел и ще я купя така, че не говоря за нещо безплатно задължително. Важното е да върши работа.

Asset Manager 2014 ми е перфектна стига да имаше БГ за това търся алтернатива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип това е модул в счетоводния софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип това е модул в счетоводния софтуер.

Да така е но неможе да няма и като отделна програма. Използвам цялостна ERP система и не ми трябва друга счетоводна програма. Искам нещо просто и изчистено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е, че повечето български разработки включват Модул ДМА (и) ДНМА. И почти никой не предлага самостояятелно такъв софтуер.За имането - има:http://www.ada-soft.bg/bg/allproducts/18-paccounting/10-adaktahttp://www.kontiko.com/bg/софтуер/активи.htmlА може би трябва да контактувате с поддръжката на ERP и да зададете въпрос за такъв модул.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Други предложения ?  :cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

shey, Складът не може да води амортизационни отчисления

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HRONICK991
      Да се състави програма на Java за 5 делегати на националната конференция с данни:
      - име
      - ЕГН
      - дни за нощувка
      - име на хотела
      - цена на нощувката 
      И изпълнява от меню следните операции:
      • извежда всички въведени данни:
      • зарежда нов масив с данните на делегатите, които са заплатили суми по големи от 100 лв. и са от зададено населено място;
      • зарежда текстови файл с данни на делегатите мъже от дадено населено място.
    • от krassleto
      Здравейте,
      Гледайки препоръки за фирми в този раздел, от които се дават оферти какъв компютър да си вземем - реших и аз да използвам една от тези фирми и по-точно nikem.net...
      Направих поръчка доста преди коледа (около 2 седмици) за подарък на мои близки и зачаках да ми изпратят частите и заедно с остатъка при мене да сглобя настолен компютър за около 500 лв.
      Поръчах дъно, процесор, памет 4гб и кутия от фирмата, за която е темата. В началото всичко беше точно - свързаха се с мен и пратката дойде в понеделник две седмици преди Коледа.
      Реших, че ще сглобявам в съботата преди Коледа - все пак всичко беше при мен и оставаше само да кача един windows и малко програми. И тук започна моята сага...
      Сглобих процесора, сложих паметта - 4гб и закачих монитор на вграденото видео... Дъното тръгна, но картина на монитора не се появи... Какво ли не пробвах, не иска да тръгне...
      Накрая свалих 8гб от моя работен компютър и се оказа, че проблема е от паметта. Всичко тръгна от раз и успях да инсталирам Windows и необходимите програми... И тук започна сагата:
      В понеделника (седмицата преди коледа) изпратих паметта както ме посъветваха обратно към фирма nikem.net за моя сметка - дотук добре. Имайки богат опит с нашите куриери и фирми на
      следващия ден се обадих във фирма nikem.net дали са получили паметта. Увериха ме, че е при тях и ми затвориха телефона набързо. Викам си до ден - два ще я тестват и ще ми пратят друга.
      И да знам - по закон имат 30 дни - могат да ме мотат до второ пришествие още месец... След обаждания от моя страна в сряда и четвъртък и намиране на 'правилния колега' - в случая колежка
      беше последно: Тя ми каза - ще Ви изпратим нова памет - в кой офис на СПИДИ - ние работим с тях - казах и в кой офис и зачаках номер на пратка на следващия ден. Да, ама НЕ.
      Оказа се, че никой не е изпратил нищо в четвъртък преди Коледа, нито в петък до 17:20ч. - когато имам пропуснато обаждане (1бр.) от техен телефон, което видях след 18ч. и съответно никой не
      ми вдигна от тяхна страна... Примирих се, че подаръка ще отиде с моята памет и зачаках възможност за комуникацияс фирмата nikem.net. Свързах се след коледа вчера и най-накрая ме увериха,
      че ще ми изпратят пратката днес - 29.12.2017г. И каква беше изненадата ми днес - идете в офис 625 гр. Павликени - да си получите пратката... Аз съм - пише от къде в профила... Пак звънях и пак ще
      пренасочим пратката в кой офис - този път влязох в страницата на спиди и казах (издиктувах всичко точно както го пише там)... Може би ще си получа паметта след нова година, а може би пък СПИДИ
      ще я замотат - очакваме продължение на сагата...
      Дано не ми се налага да използвам гаранционно обслужване от тази фирма - дано дано дано
      Написах тази тема с цел предупреждение на тези, които ще работят с тази фирма...
      Паметта дойде в кутията на дъното - 'летяща вътре' и неопакована с дори едно найлонче...
    • от Магдаленаг
      Здравейте!
      Please accept the challenge
      Зададена ми е следната задача:
      Дадени са две големи цели числа N1 и N2(до 100 цифри). Да се напишат програмни фрагменти за:
      а) представяне на числата чрез списъци;
      б) сравнение на двете числа и отпечатване на резултата - N1>N2 или N1<N2.
      Упътване: Големи числа се наричат цели положителни числа с К цифри, където К>255. Големите цели числа могат да се представят с помощта на линеен едносвързан списък, всеки елемент на който съдържа точно една цифра от числото.
      Език: С++
      Компилатор: Windows Visual Studio C++
      Благодаря предварително!
    • от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от Stoyannnov
      Да кажем, че имам таблица с X и Y, като X и Y имат по 10 стойности. Искам софтуер по-възможност безплатен, който да изчертава графика:

Снимката е примерна!

по X и по Y от стойностите в таблицата. Разбира се после тези графики трябва да може да се принтират.
      Операционната система е Windows 7 SP1 x64bit

Поздрави!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.