Премини към съдържанието
vasilevsa

Проблем блокиран Samsung Duos GT-1182

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някой да ми каже способ за откриване на Nck code  за този модел, някъв калкулатор по имей или нещо от сорта. Не ми казвайте носи го в сервиз щото да си купиш нов излиза по ефтино. сега тела е блокиран чрез въвеждане на грешен код за мрежаи иска парола за достъп, опитвам съм пълен рестор със секретен код не помага.

Моля ако някой знае нещо да сподели.

Предварително ви благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с това дали ще стане:

http://sim-unlock.net/simlock/Samsung/E1182/

Това струва повече от нов телефон не ме устройва и съм го гледал вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го намерих от гугъл, не знам. Търсете кода от друг сайт тогава...

ПС:

How to enter code in Samsung E1182 ?You can enter unlock code using three following instructions:1. Insert a foreig sim card (the sim card which is not supported by Your phone)2. The phone should ask for an unlock code3. Enter Unfreeze or Defreeze code ( unsuccesfull message may appear )4. Enter NCK or Network codeThe phone is now unlockedIf your phone does not ask for the unlock code:1. Turn on the phone with original Sim card or without Sim card2. Enter #7465625*638*NCK/Network#The phone is now unlocked.If your phone does not ask for the unlock code:1. Turn on the phone with a foreign (Unaccepted) Sim card2. Then enter the following sequence:#0199*Unfreeze/Defreeze##0111*NCK/Network##0121*SCK/Subprovider##0133*SPCK/Provider#The phone is now unlocked.

Това видяхте ли ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи там пише ако телефоне не иска код, но в случая иска 

#7465625*638*NCK/Network# командата е тази но на мястото на NCK/Network трябва да се изпише кода за да се отключи този код си го поръчваш срещу заплащане от тях те го изпращат и ти го въвеждаш посредством този секреден код само че след звездичката трябва да добавиш него.

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.