Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Преди време бях решил да си взимам компютър,но нещата се промениха и стигнах до конзола Публикувано изображение Чудя се между две конзоли,които са: Playstation 4 и Xbox One.В Playstation 4 ми харесва,че контролера има тъчпад и повече ми допада като дизайн от този на Xbox-а.Също така PS4 е с 8GB GDDR5 памет,а Xbox e с 8GB DDR3.В Xbox-a ми харесва това,че има по-мощен процесор и две игри,които много ми харесват,но ги няма в PS4.Това са Titanfall и Forza Motorsport.Не ми трябва камера,така че не съм умрял за този Kinect.Надявам се да ми помогнете в избора.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой ти го е казал, но процесора на Xbox One не е по-добър от този на PS4, а е малко по-слаб, но при всички положения разликата е нищожна. Aко не ти пречи липсата на тези две игри, които си посочил, си вземи PS4 - сам си отбелязал едно от предимствата - GDDR5 памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой ти го е казал, но процесора на Xbox One не е по-добър от този на PS4, а е малко по-слаб, но при всички положения разликата е нищожна. Aко не ти пречи липсата на тези две игри, които си посочил, си вземи PS4 - сам си отбелязал едно от предимствата - GDDR5 памет.

Еми доста добри игри са, но предполагам,че ще го преживея :D :D :D Благодаря за мнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих си взел компютър вместо конзола. Причините са доста, но няма да ги изброявам след като вече си решил.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли примерно да си купиш безжичен контролер за компютъра? Не е ли същото?

Аз ако трябва да давам по 100 лева за всяка игра която искам да играя на тази конзола ще фалирам.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за PC. Остави че ще можеш да правиш повече неща с него и игрите ще ти вървят по-добре. Изобщо игрите ще са ти по-евтини. Виждал ли си разпродажбите в Steam? Пък и винаги може да пиратсваш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Погледни тази тема тук , преди 2 часа си взех контролера и го пробвах с GTA 4 и грид 2. Подаване на газ, прецизност при завиване, играене от фотьойла или легнал, всичко това ще го имаш и с 1 обикновен готин джойстик. GTA4 колите вече се понася управлението ми. Иначе я бях минал играта на 74% и я зарязах, защото ми писна да се мъча . Или завиваш напълно или макс газ и трябва да помпиш бутоните само. Има и много др. +

Редактирано от bolgarin (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва пак да обмислям всичко :D Благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се изразих докрай, защото заспивах. Мисълта ми беше, че ако ъпгрейднеш сериозно твоя компютър от подписа и си вземеш джойстик, ще можеш хем да играеш по-прецизно игрите с мишка и клавиатура, хем различните  рейсъри или игри като GTA 4 да ги играеш смесено (мишка, клавиатура + контролер) или само с джойстика и да релаксираш. Пък да не говорим за колко други полезни неща ще ползваш компа ако решиш. И не забравяй, че парите които ще дадеш сега за да го направиш пак способен за последните игри на full hd с добър FPS няма да са чак толкова много и по параметри ще биеш и двете приставки + възможност в бъдеще на леки ъпгрейди. Примерно само видео или процерор и дъно и т.н.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се изразих докрай, защото заспивах. Мисълта ми беше, че ако ъпгрейднеш сериозно твоя компютър от подписа и си вземеш джойстик, ще можеш хем да играеш по-прецизно игрите с мишка и клавиатура, хем различните  рейсъри или игри като GTA 4 да ги играеш смесено (мишка, клавиатура + контролер) или само с джойстика и да релаксираш. Пък да не говорим за колко други полезни неща ще ползваш компа ако решиш. И не забравяй, че парите които ще дадеш сега за да го направиш пак способен за последните игри на full hd с добър FPS няма да са чак толкова много и по параметри ще биеш и двете приставки + възможност в бъдеще на леки ъпгрейди. Примерно само видео или процерор и дъно и т.н.

То трябва да се сменя всичко.... Монитора ми е 1440x900,Видеото поддържа 1600x900,Захранването си е бомба със закъснител,Процесора и дъното да не говорим.........Кутията е прекалено малка,Рамта е ддр2,Харда е 250гб сата 2....Просто ще трябва цялостен ъпгрейд.Ако може да ми направите една конфигурация,която ще подкарва BF4,CDuty Ghosts на ултра настройки с добри фпс.Да включва и монитор.Ако излиза много пари ще взема конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да резнеш от процесора, примерно на фх 6300 или 6350 и да ги налееш в видеокарта. Най-добре направи нова тема "Конфигурация за игри до Х лева."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен избора дали да е PC или конзола зависи от игрите, които човек иска да играе - ако държи на ексклузивни поредици си взема конкретната платформа.

Но също така и от финансите - при PC можеш да инвестираш само за хардуер-а, а за софтуера ако решиш може и да не плащаш. Цените на игрите също са по-ниски при PC,

но това понякога се дължи на факта, че игрите излизат първо на конзоли и/или за PC се портват от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.