Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Искам да си злобя компютър за колкото може по-малко, но до 1000лв. Искам РАМ да не е под 8гб и видеокартата да е 2гб. Не разбирам много от процесори дъна и тн. Компютъра ще го ползвам за гейминг и се надявам да подкара Battlefield 4 на максимални настройки  :) (ако е възможно). Благодаря ви!

Редактирано от gre2t (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Количка

Благодаря за мнението. Този сайт ли е най-евтиния?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето потвойте изисквания , със по-добър процесор , повече рам , но и на нико е добра .. със по добра видео карта дъно и хард :) но аз мисля че ти стига и 265.. виш му тестовете:BB код:ASUS H81M-K /1150 I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150 8GB DDR3 1600 GEIL BULK 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 SAPPHIRE DUAL-X R7 265 2GB GDDR5 CORSAIR VS450 450W ATX EU Version Thermaltake VN900K1W2N Commander GS-II Black USB3 Обща стойност - 1 040.43 лв. с ДДС

Благодаря за мнението. Този сайт ли е най-евтиния?

Да този е най евтиния

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! Но по моите изисквания по-евтина възможност няма ли или това е най-евтината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тов е много добро предложение има по евтина до 900-910/20 BB код:ASUS H81M-K /1150 Thermaltake VN900K1W2N Commander GS-II Black USB3 I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST PSU FORTRON RIDER 550 BRONZE 1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR Обща стойност - 991.68 лв. с ДДСИзвинявай редактирах поста си защото нещо ми лагна и.. xd иначе ето тази където съм я предложил , със нея ще играеш всички игри... а относно за по-ниската сума кажи каква да въде те..Ето ти по-евтина , по-економична и пак ще можеш да цъкаш всички игри..BB код:4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G SHENHA ATX TOWER V6 CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052 I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX ASUS H81M-K /1150 Обща стойност - 844.26 лв. с ДДСМного се извинявам за обърквацията

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много! Поздрави  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това последното няма да го бъде с тоя процесор на посоченото дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сирини, 1155 процесор няма да влезе в 1150 дъно. Има и друга възможност - 8320 с 270х за 1000лв. От телефона малко трудно ще закача всички линкове, ама ще пробвам.http://www.kaldata.com/forums/topic/230001-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B7%D0%B0-800-850%D0%BB%D0%B2/#entry2908216Пост 11... Сменяме видеото с 270х, вземаме някаква кутийка за 50лв и воала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се извинявам не съм видял от бързането ... трябва да е asus h81-k дъно и 4330...Пиша от таблет.......

Пост 11... Сменяме видеото с 270х, вземаме някаква кутийка за 50лв и воала.

е та термалтека не е ли добър ... (ако се отнася за мен) Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Термалтейка не е нищо кой знае какво, както и всяка друга кутия до 50-60лв.Най-евтиният вариант, който бих казал, че е добър е NZXT Source 210 от емаг за 65лв. След него вече се следят промоции и намаления, но лично аз не мога да препоръчам кутия за 50лв.Някой ще каже, че съм претенциозен, и ще е прав. Процесора ми е 70лв, но за кутията си дадох 145...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сорс 210 е една идея по-добре от Верса II/III-много по-добър каб.мен.,ширина за кулер 160 мм.2х120 мм отпред,по-евтина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се откажеш от едната плочка РАМ може да се вземе много по-добра машина. Ето още едно предложение от мен.

Крайна цена 901,05 лв.
Super Flower SF-550K12XP, 550W, PFC Activе и NZXT Source 210. Цената става около 1 042 лв., като захранването е най-доброто предложение за тези пари, видеокарта с която ще играеш всички игри и достатъчно мощен процесор. Всички игри се играят и с 4 ГБ РАМ. Изключение правят 1-2, на които им трябва допълнителен пач, за да се подкарат. Дъното разполага с 4 слота, та паметта не ти е проблем.
Доставката от никем ще е около 10-15 лв., а кутията и захранването от еМАГ са с безплатна доставка.
Може да се поотреже от видеокарта например или от дъно и цената ще стане точно 1 000 лв.
Това е най-добрия избор и аз бих се ориентирал към него.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, Нико, това е най-добрият избор според теб. Точно това захранване го има един мой приятел. Включи го и о, чудо, 12 волтовата шина изкара 11,4 волта. Ново, току що извадено от опаковката...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам но той иска колкото се може повече да се свали от бюджета ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам го това, напълно съм наясно, но не смятам, че това е добро захранване. Не споря за процесор, видео и т.н, говоря за точно този модел захранване. Имам директен допир и споделям опита си с тоя модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах не разбирам много....Добро ми се стори предложението на Сирини, но видях, че нещо е сгрешил. Бихте ли ми изредили всички части както той направи, но да не надвишавате много цената, която е на това което той ми предложи (демек с тези части които той изреди с ваша поправка)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам го това, напълно съм наясно, но не смятам, че това е добро захранване. Не споря за процесор, видео и т.н, говоря за точно този модел захранване. Имам директен допир и споделям опита си с тоя модел.

Извинявам се .. не ставаше въпрос за твойто мнение , а говорех на нико ,че все пак трябва да се съобразим , той иска да е под 1000 лева колкото се може по-малко.. ама токато става на въпрос batllefield 4 може да се играе и на pentium 3220 и gtx 650ti.. който компютър може да въде за 650-700 лева. Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах не разбирам много....Добро ми се стори предложението на Сирини, но видях, че нещо е сгрешил. Бихте ли ми изредили всички части както той направи, но да не надвишавате много цената, която е на това което той ми предложи (демек с тези части които той изреди с ваша поправка)

Какъв е монитора ти и на каква резолюция е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си поправил всичко , ако ти харесва можеш да поръчваш.. грешката я бях направил от бързане..Ето я конфигурацията няма сгрешено в нея.. и както казах економична е , и пак ще може да се играят игри като :Battlefield 4 , Need for Speed : Rivals , Watch Dogs , апак за Call of Duty : Ghost ще трябва 6 или 8 гб рам но може и без толкова много... аве общо взето ще играеш всички игри :) Поздрави!BB код:ASUS H81M-K /1150 I3-4330 3.5GHZ/4MB/LGA1150/BOX 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200 PALIT GTX750TI STORMX DUAL 2G SHENHA ATX TOWER V6 CORSAIR 350W VS350W VS CP-9020052 Обща стойност - 844.26 лв. с ДДС Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшен си! Благодаря ти много!  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом става въпрос за по-малко пари за 850 лв. се взима i5 със същата видеокарта. Ама специалисти много. Та взимай там каквото си решил.....

psycho, и ти имаш много грешни мисли, ама просто няма смисъл вече да се разправям....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом става въпрос за по-малко пари за 850 лв. се взима i5 със същата видеокарта. Ама специалисти много. Та взимай там каквото си решил.....psycho, и ти имаш много грешни мисли, ама просто няма смисъл вече да се разправям....

Ем хубаво де нико предложи му и със и5 , не съм казал че съм специалист .. нека не спорим .. предложи и ти, никои не ти е забранил или нещо.. той ще си избере , ще се коментира и ще се реши.. Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нико, в случая коментара беше само и единствено за захранването.Към автора: ако послушаш моят съвет: вземи i5 с хубаво дъно, не тез Н чипсети с 2xSATA3 конектора и 665 звукова карта.Събери малко пари и си вземи видеото в последствие. Просто орязваме от неща, от които не трябва - рам, хард, захранване, кутия, само и само да вкараме прилични процесор и видео.Избутай месец-два с вграденото видео и после си вземи подобаващо.Послепис: моля те, дай стриктен бюджет, че се въртят оферти от 800 до 1100лв, а разликата е огромна за тея пари.

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Altio
      Здравейте, ако може да ми кажете коя конфигурация ще е най-добре за gaming за тези пари, ще съм ви много благодарен. Благодаря предварително!
    • от bumblebee
      Привет пичове, пак опрях до Вас   Преди година благодарение на Вас поръчах на един приятел геймърска конфигурация, с която направо отрепа рибата... ето я и темата https://www.kaldata.com/forums/topic/260578-нова-конфигурация-до-3000-лв/?tab=comments#comment-3615688 Товага избрах конфигурацията на Mariyan Raynov и не съжалявам.
      Време е и за мен да сменя стария компютър, който вече кара 8-ма година, за нещо по-добро. Цената на конфигурацията е трудно да я кажа, но ще кажа като изисквания какво имам и какво съм си харесал, а оттам нататък сте Вие
      Компютъра ще се ползва геймин и от време на време видеообработка. Играта на която играя в момента е Overwatch, а по-нататък ще пробвам сигурно и Anthem (която не е излязла все още). Видеобработка правя на Movavi, не е нщо сериозно просто си сглобявам клипчета, които на сегашната система чакам по 4 часа, за да ги направи......
      Като за начало - компютъра искам да е тих. Мразя нещо да ми Вие, бучи и тн. защото понякога не го спирам, а спя в същата стая. 
      Искам компютъра да е с най-новите излезли компоненти.
      Нещо много важно - видеокартата ще ми бъде подарена, все още не се знае каква ще е, но най-вероятно ето тази http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-R9-290-DC2-4GD5/
      Ако има някаква промяна с нея ще Ви кажа, но определено ще е някаква Radeon серия.
      АМД фен съм, така че отиваме на Ryzen 2700x  Сигурно ще си поиграя и малко с клок, надявам се с Ваша помощ, но това е по-нататък.
      Дъно - не знам   може би от ROG серията?
      Рам - поне 16 гб
      Кутия - http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-BASE-PRO-900-Silver-BGW12/picture.html  ако не става, винаги съм отворен за други предложения (предполагам FD)
      Захранване - be quite! да се съобрази, че ще се клоква процесор, евентуално
      SSD - държа на 2 SSD-та. 1 - нещо около 120 гб за операционната система - бързичко, и едно поне 500 гб (Samsung или?)
      Охладител за процесора - може би този http://nikem-bg.net/computer-components/be-quiet!-DARK-ROCK-PRO-4-BK022/
      Вентилатори - в случай, че изберем друга кутия нещо на be quite отново
      Монитор - AOC AG322QCX мисля да си купувам този, но търпи промяна - Вие кажете дали става. Искам да изпробвам това прословуто freesync.  

• от Altio
      Здравейте, искам да попитам дали може да се сглоби конфигурация за 800 лева, която да подкарва CS:GO на около 150-200 фпс?

Благодаря предварително!
    • от bomar00
      Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.