Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

обмислям да си купя този лаптоп. Кажете мненията си за него. Ще го ползвам за стандартни неща от време на време и за някои малко по натоварващи програми като 3ds max или Sony Vegas, но за любителски неща и от време на време за някоя игра със средни изисквания като League of legends.  Това ще му е максималното натоварване. Или ако на скоро сте видели добро предложение за около 600 лв може да дадете линкдвуядрен или 4ри ядрен процесор е по-добре?http://www.emag.bg/laptop-acer-e1-510-35204g50mnkk-s-procesor-intel-174-pentium-174-quad-core-small-sup-tm-sup-small-n3520-2-16ghz-4gb-500gb-intel-174-hd-graphics-linux-cheren-nx-mgrex-020/pd/DYGNLBBBM/

Редактирано от u3poD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

по-добре взми това леново за 560лв.(втора употреба)или това Т410 за 399

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора на този модел, макар и четириядрен, изобщо не става за 3ds Max, нито за Sony Vegas. Най-нисък клас и е възможно даже на моменти да се затруднява ровичкането в интернет с него. Не съм сигурен например, че става за Full HD клипове :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, ама за тези софтуери ти е нисичък бюджета ...

Додай някой лев и си вземи нещо такова: HP ProBook 450 H0W24EA определено ще има по-голям шанс нещата да вървят най-малкото - прилично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Krasimir Terziyski
      Здравейте!
      Чудя се дали този лаптоп е добър избор за студент или ученик тоест гледане на филми, работа с програмите на Microsoft,   слушане в музика и сърфиране в Google . Ако не  можете ли да ми предложите някакви други лаптопи до 1000 лв. Благодаря!
    • от tsvetomir0
      Може ли малко помощ или съвет да ме насочите кам евентуално решение?Благодаря на отзовалите се! Таблет Acer Iconia B1-733-K3G3,  с процесор 4x Cortex-A7 (1.3 GHz), 7.0", 1 GB DDR3L, 16 GB EMMC, Android 6.0 Marshmallow                Таблета работи нормално докато не го изключиш .пробвам да включа и светва екрана с логото на acer и се изключва.така около1ч,1:30ч и да се изключи сам. После го стартирам и трагва нормално да работи,правил сам му хард ресет ама пак го прави този проблем.някои път без да искам го изключвам и влиза в този режим . 
    • от asdfj
      Здравейте
      .Наскоро си купих лаптоп втора употреба Acer aspire 5315, Теглих драйвери но без успех постоянно изписва,че няма открита камера.Възможно ли е да е повредена и имали някакъв шанс да я оправя?
    • от Joro Dimitrov
      Здравейте, имам следния проблем мониторът ми ACER V226HQL взе да се изключва до вчера нямаше никакъв проблем, но днес когато си включих компютъра, и когато си браузвах се излключи дава, че няма сигнал,но когато го включа(монитора) дава, че има и така през секунди понякога през минута, когато си поиска.Не знам защо се получава в рамките на няколко секунди се изключва, и когато го включа всичко е наред за около минута.Забелязах, че когато даде черен екран и натисна tab+alt картината се появява, но все пак е доста неприятно.Възможни ли е и да е от видео картата?Тя е RX 470 NA XFX BLACK EDITION.Благодаря преварително!
    • от pi4a7a
      Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
      Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.